Футбол. Контрольні матчі на підготовчих зборах.

Іспанія. Марбелья. 16 січня. «Динамо» (Україна, Київ) — «Динамо» (Німеччина, Дрезден). 2:2. Голи: Мякушко, 56, Андрієвський, 61 — Штефаняк, 44, Вайрінен, 89.

«Динамо» К: перший тайм — Бущан, Морозюк, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Велозу, Рибалка, Калитвинцев, Буяльський, Гонсалес, Теодорчик; другий тайм — Рудько, Сілва, Ягодінскіс, Бурда, Віда, Петрович, Мякушко, Гармаш, Андрієвський, Гусєв, Мораес.

Це був перший поєдинок киян у новому році. Стартовому складу мало що вдавалося. Бракувало конструктиву, точних передач. Зазначимо, що футболісти «Динамо» грали на тлі тренувальних навантажень. Варто зважити також і на те, що лідер третьої німецької Бундесліги незабаром поновить виступи в національному турнірі. Відтак, уже має достатньо ігрової практики. Зрештою, відмінним ударом зі штрафного Штефаняк відкрив рахунок.

Після перерви інша динамівська компанія почала діяти швидше. І з командною злагодженістю в неї було ліпше. І досить швидко наші зрівняли рахунок. Перший м’яч чемпіонів у новому році ефектно забив Мякушко. А незабаром вийшли вперед. Це зробив дебютант Андрієвський, котрий мав нагоду забити ще, але момент змарнував.

Либонь, динамівці подумали, що без особливого напруження виграють матч. І за таку от неповагу суперник покарав їх.

17 січня. «Динамо» (Україна, Київ) — «Скендербеу» (Албанія, Корча). 4:1. Голи: Гонсалес, 19, Теодорчик, 52, 74, 77 — Рекнатіньо, 75.

«Динамо»: перший тайм — Рудько, Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Петрович, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Гонсалес, Мораес; другий тайм — Шовковський, Морозюк, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш, Рибалка, Мякушко, Велозу, Яремчук, Калитвинцев, Теодорчик.

У поєдинку проти чинного чемпіона Албанії динамівці мали велику перевагу, що, зрештою, й позначилося на рахунку. Трьома влученнями відзначився Теодорчик. Це добре, коли форвард забиває на будь-якому рівні.

Наступний матч «Динамо» зіграє завтра з клубом «Ліненсе» (Ла-Лінеа-де-ла-Консепсьон), котрий виступає в третій іспанській лізі.