Футбол. Тепер уже колишній воротар «Дніпра» 27-річний Денис Бойко офіційно став гравцем «Бешикташа» (Туреччина, Стамбул). Інформацію підтвердили офіційні сайти обох клубів. Як стверджує турецька преса, «орли» заплатять за придбання  4 мільйони євро.

Категорично виступав проти цього переходу тренер «Дніпра» Мирон Маркевич. А от велика група фанів «орлів» гаряче вітала прибуття свого нового воротаря.

У «Сталі» президента попросили на вихід

Віце-президент ФК «Сталь» (Дніпродзержинськ) Богдан Наполов розповів про причини відсторонення президента клубу Вардана Ісраеляна.

— Ісраелян так і не забезпечив фінансування клубу, через що працівникам «Сталі» не виплачено кошти за листопад і грудень минулого року. Також у клубі є значні заборгованості з виплати преміальних та інші борги. На контакт Ісраелян із представниками колективу не йшов. Він усіляко перешкоджав вирішенню питань, пов’язаних із подальшим функціонуванням «Сталі».

Враховуючи всі ці факти, було ухвалено рішення про звільнення Ісраеляна з посади президента дніпродзержинського клубу й виключення з числа його членів.

То був не наш день

Контрольні матчі за участю українських команд. 20 січня.

Іспанія. Марбелья. «Динамо» (Україна, Київ) — «Ліненсе» (Іспанія). 0:1. Гол: Еспінар, 24.

«Динамо»: перший тайм — Бущан, Сілва, Бурда, Ягодінскіс, Морозюк, Велозу, Мякушко, Андрієвський, Петрович, Калитвинцев, Мораес; другий тайм — Рудько, Віда, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Рибалка, Гонсалес, Гармаш, Буяльський, Гусєв, Теодорчик.

***

Туреччина. Белек. «Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Редінггаузен» (Німеччина). 1:3. Голи: Безус, 78 — Якубяк, 65, 85, Гудзь, 90+1 (у власні ворота).

«Дніпро»: Баштаненко, Адамюк, Гудзь, Едмар, Томечак, Чеберко (Безус, 46), Вакулко, Кобахідзе, Луньов (Руїс, 77), Політило (Назарина, 66), Баланюк.

Цей поєдинок проти команди регіональної ліги, як бачимо, дніпряни проводили експериментальним складом. У підсумку — повна невдача.

Але ще гірше зіграла того самого дня основа дніпропетровців у зустрічі не з якимсь елітним колективом, а простими напівпрофесіоналами з четвертого німецького дивізіону.

«Дніпро» — «Цвіккау» (Німеччина). 0:5. Голи: Фрік, 2, Май, 16, Озтюрк, 23, Шредер 68, 73.

«Дніпро»: Лаштувка, Федецький, Чеберячко, Папа Гуйє, Руїс (Кобахідзе, 60), Гама, Шахов, Матос, Петров (Політило, 60), Назарина (Селезньов, 46), Зозуля.

***

Лише «Шахтар», хоч і програв, продемонстрував досить якісний футбол, та ще й найкращі бійцівські якості. Через прикру помилку «гірники» пропустили першими. А перед перервою поступалися вже 1:3. Але в другому таймі наші диктували умови сильному суперникові, в складі якого виступає чимало класних виконавців.

У кінцівці зустрічі донеччани скоротили відставання в рахунку до мінімуму. І буквально притисли «Корінтіанс» до його воріт, створюючи гострі моменти. Матч міг завершитися навіть перемогою українського клубу, котрий створив кілька гольових моментів. Найкращий шанс забити мав Степаненко. Але пробив вище воріт зблизька.

На жаль, рефері своїми діями спровокував бійку. Але винним визначив чомусь лише Кучера.

США. Орландо (Флорида). «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Корінтіанс» (Бразилія, Сан-Паулу). 2:3. Голи: Тайсон, 23, Коваленко, 81 — Даніло, 12, Ангель Ромеро, 36, 44.

«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Дентіньйо, Нем (Коваленко, 64), Марлос (Зубков, 77; Ордець, 83), Тайсон, Феррейра (Гладкий, 64).