Футбол. Ліга чемпіонів. Матчі 1/8 фіналу. 16 лютого.

ПСЖ (Франція, Париж) — «Челсі» (Англія, Лондон). 2:1. Голи: Ібрагімович, 39, Мікель, 45+1, Кавані, 78.

ПСЖ: Трапп, Маркіньос, Сілва, Луїс, Максвелл, Верратті (Рабьо, 80), Мотта, Матуїді (Пасторе, 81), Ді Марія, Ібрагімович, Лукас Моура (Кавані, 74). Тренер — Лоран Блан.

«Челсі»: Куртуа, Аспілікуета, Кегілл, Іванович, Баба, Фабрегас, Мікель, Педро, Вілліан, Азар (Оскар, 71), Коста. Тренер — Гус Гіддінк.

Рефері — Карлос Веласко Карбальо (Іспанія).

Париж. «Парк-де-Пренс». 46 505 глядачів. 0 градусів.

Половину першого тайму ПСЖ кружляв навколо воріт суперника, але той холоднокровно відбивався. Потім гра вирівнялася. У такому режимі парижанам таки вдалося відкрити рахунок (Ібрагімович влучив зі штрафного).

Але перед перервою Обі Мікель зненацька зрівняв рахунок, переплутавши всі карти.

У другому таймі атакував тільки ПСЖ. Він створив безліч моментів і просто розстрілював супротивника, мов аутсайдера. «Челсі» ошкірився кілька разів, але міг пропустити неодноразово. Отож «аристократам» пощастило, бо Кавані, вийшовши на заміну, зумів забити лише раз, принісши перемогу парижанам, але недостатньо переконливу перед зустріччю в Лондоні.

***

«Бенфіка» (Португалія, Лісабон) — «Зеніт» (РФ, Санкт-Петербург). 1:0. Гол: Жонас, 90+1.

«Бенфіка»: Жуліо Сезар, Алмейда, Лінделоф, Жардел, Елізеу, Самаріс, Санчес, Піцці (Корпега-Гонсалес, 71), Жонас, Гайтан, Мітроглу (Гіменес, 63). Тренер — Руй Віторія.

«Зеніт»: Лодигін, Анюков, Ломбертс, Гарай, Крішито, Гарсія, Вітсель, Шатов (Жирков, 81), Галк, Данні (Маурісіо, 84), Дзюба (Кокорін, 74). Тренер — Андре Віллаш-Боаш.

Вилучено Крішито, 90 (два попередження).

Рефері — Джанлука Роккі (Італія).

Лісабон. «Ештадіу ду Бенфіка». 48 615 глядачів. 9 градусів.

У компенсований час гостей підвів Крішито. За порушення італієць отримав другу жовту картку, а «Бенфіка» реалізувала стандарт. Жонас замкнув вивірену подачу Гайтана. В іншому зустріч не потішила гострими моментами. М’яч переважно бовтався в середині поля, обидві сторони досить багато порушували правила, що призвело до великої кількості карток.

«Бенфіці» цілком до снаги утримати перевагу в повторній зустрічі. Хоча її суперник, немає сумніву, старатиметься надолужити згаяне.

***

Цього дня відбувся також один поєдинок 1/16 Ліги Європи. У Стамбулі (Туреччина) місцевий «Фенербахче» здолав «Локомотив» (РФ, Москва)  — 2:0. Обидва м’ячі на рахунку Соузи, 18, 72.

***

Як відомо, сьогодні у Львові донецький «Шахтар» у цьому турнірі приймає німецький клуб «Шальке-04» (Гельзенкірген). Початок зустрічі на «Арені-Львів» о 22:05.