Футбол. Українські клуби продовжують підготовку за кордоном (зокрема, в Туреччині) до другої половини сезону. І проводять контрольні матчі.

«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Актобе» (Казахстан). 3:0. Голи: Каменюка, 7, Сіваков, 16, Жалмукан (43, у власні ворота).

«Зоря»: перший тайм — Шевченко, Каменюка, Форстер, Сіваков, Опанасенко, Гордієнко, Дорошенко, Ліпартія, Петряк, Караваєв, Будківський; другий тайм — Шевченко, Чечер, Ткачук, Сухоцький, Ярмаш, Танковський, Чайковський, Любенович, Пауліньо, Тотовицький, Квасов.

***

«Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Віборг» (Данія). 3:1. Голи: Зозуля, 40, Селезньов, 58, 72 — данці забили на 35-й хвилині.

«Дніпро»: перший тайм — Лаштувка, Адамюк, Гуйє, Чигринський, Піко (Назаренко, 26), Едмар, Шахов, Лучкевич (Томечак, 36), Безус, Руїс, Зозуля; другий тайм — Баштаненко, Томечак (Адамюк, 70), Федецький, Дуглас, Матос, Політило (Назарина, 82), Ротань, Гама, Назаренко, Матеус, Селезньов.

***

«Чорноморець» (Україна, Одеса) — АСК «Ебрайхсдорф» (Австрія). 1:0. Гол: Старіков, 82.

«Чорноморець»: Боровик, Пернацький, Гадрані, Петько, Калітов, Смірнов, Мурашов, Старіков (Туманян, 87), Сільвіо (Євген Захарченко, 46), Стефурак (Переверза, 46), Барилко (Мусолітін, 59).

«Чорноморець» — «Младость» (Боснія, Добой-Какань). 2:0. Голи: Кабаєв, 62, Куценко, 79.

«Чорноморець»: Безрук, Мартиненко, Азацький, Данченко, Матеус, Філімонов, Куценко, Татарков (Переверза, 84), Кабаєв (Мусолітін, 84), Ковалець, Хобленко.