Інтрига житиме до наступного четверга

Футбол. Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перші матчі. 18 лютого.
«Андерлегт» (Бельгія) — «Олімпіакос» (Греція). 1:0. «Мідтьюлланд» (Данія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 2:1. «Фіорентина» (Італія) — «Тоттенгем» (Англія). 1:1. «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Порту» (Португалія). 2:0. «Вільярреал» (Іспанія) — «Наполі» (Італія). 1:0. «Сент-Етьєн» (Франція) — «Базель» (Швейцарія). 3:2. «Севілья» (Іспанія) — «Мольде» (Норвегія). 3:0. «Спортинг» (Португалія) — «Байєр» (Німеччина). 0:1. «Валенсія» (Іспанія) — «Рапід» (Австрія). 6:0. «Аугсбург» (Німеччина) — «Ліверпуль» (Англія). 0:0. «Спарта» (Чехія) — «Краснодар» (РФ). 1:0. «Галатасарай» (Туреччина) — «Лаціо» (Італія). 1:1. «Сьон» (Швейцарія) — «Брага» (Португалія). 1:2. «Марсель» (Франція) — «Атлетик» (Іспанія). 0:1.

***

«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Шальке-04» (Німеччина, Гельзенкірген). 0:0.
«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев (Кривцов, 89), Степаненко, Марлос (Веллінгтон Нем, 74), Тайсон (Едуардо, 79), Коваленко, Гладкий. Тренер — Мірча Луческу.
«Шальке-04»: Ферманн, Паула Жуніор, Колашинац, Нойштедтер, Матіп, Сане (Сем, 87), Беланда (Гунтеллар, 88), Гайс, Чупо-Мотінг, Горетцка, Майєр (Шопф, 81). Тренер — Андре Брайтенрайтер.
Вилучено Кучера, 86 (два попередження).
Рефері — Гюсейн Гечек (Туреччина).
Львів. «Арена-Львів». 25 000 глядачів. 5 градусів.
Важко без турнірної ігрової практики протистояти такій зубастій «щуці», якою, безперечно, є «Шальке-04». Потужна і дуже симпатична команда — збалансована, зіграна, наполеглива. Навіть з Юнесом Беланда, якого київське «Динамо» віддало в оренду німцям, у новому колективі сталися дивовижні метаморфози. Грав він, мов заведений: корисно, гостро і невтомно.
Але найпомітнішими на полі, без сумніву, були рефері Гюссейн Гечек і воротар Андрій П’ятов. Це швидше виняток, ніж закономірність, коли до нашої команди навіть на її полі таке справедливе ставлення з боку арбітражу.
Ну, а наш воротар — справжній молодець: показав високий клас. Діяв надійно, чим заспокоював душі колег і вболівальників. Міг стати героєм матчу Олександр Гладкий, коли на 23-й хвилині бив зблизька, але гостей виручив воротар.
Цього разу в стартовому складі «гірників» значилося одразу семеро(!) українців. Приємний факт, нічого не скажеш. І ще одне. Щоб там не казав Мірча Луческу, а львів’яни гаряче підтримували «Шахтар»...
Даріо Срна, капітан донеччан:
— Результат по грі: ми мали моменти, вони також. Рахунок непоганий, бо не пропустили. Якщо заб’ємо в гостях, буде чудово. Шанс є, і ми постараємося ним скористатися.
...Наступного четверга суперники проведуть другий матч на «Фельтінс-Арені». Саме до його завершення житиме інтрига в цьому протистоянні.

«Дніпро» здолав чемпіона Словенії

Белек (Туреччина). Контрольний матч. «Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Марибор» (Словенія). 2:0. Голи: Матос, 6, Руїс, 82.
«Дніпро»: перший тайм — Лаштувка, Адамюк, Гуйє, Чигринський, Матос, Едмар, Ротань, Шахов, Гама, Матеус, Зозуля; другий тайм — Кучер, Піко, Дуглас, Федецький, Томечак, Матеус, Лучкевич, Політило, Назаренко (Назарина, 76), Безус, Селезньов.