Теніс. Раковнік (Чехія). Зимовий Кубок Європи серед дівчат до 14 років і молодші. Переможцем стала збірна України (капітан команди — Олег Кривошеєв), котра переграла команду Словаччини — 2:1.

Після одиночних зустрічей рахунок був рівним. У першому поєдинку Дарія Снігур переграла Ніну Станковську — 6:4, 2:6, 6:2. А Марта Костюк поступилася Романі Чісовській — 2:6, 6:2, 5:7.

Усе вирішувала парна зустріч, у якій Костюк і Дар’я Лопатецька переграли Чісовську та Станковську — 7:5, 6:3.

Дзюдо. Дюссельдорф (Німеччина). Гран-прі. Призер чемпіонату світу-2015 Яків Хаммо (на знімку) здобув блискучу перемогу в категорії +100 кг.

Лише в першій із чотирьох сутичок проти узбека Тангрієва українець виграв у додатковий час і тільки за зауваженнями. Натомість у трьох інших поєдинках Хаммо зумів провести прийоми на іппон. У фіналі проти єгиптянина Іслама Ель Шегабі боротьба була досить пасивною. Яків опинився в складній ситуації, отримавши два зауваження проти одного в суперника. Але ефектний прийом достроково вирішив підсумок бою на користь українського дзюдоїста.