Біатлон. Мартелло (Італія). Етап Кубка ІBU. Під завісу змагань українці виграли дві медалі, одна з них золота.
Спринтерські перегони. 1. Надія Бєлкіна (Україна) (0+0) 23:06.3; 2. Світлана Слєпцова (Росія) (0+1) +15.3; 3. Марін Больє (Франція) (2+0) +18.4.
Змішана естафета. Український квартет виборов «бронзу» в завершальний день змагань. За нашу команду в перегонах виступали: Юлія Журавок, Надія Бєлкіна, Дмитро Русінов і Володимир Семаков.
Легка атлетика. Арад (Румунія). Кубок Європи з метань. 25-річний український метальник диска Микита Нестеренко посів третє місце з результатом 62 м 02 см.
Переможцеві шведу Акселю Гарстеду він програв 70 см і лише 18 см срібному призерові Мартіну Купперу з Фінляндії.
Головним завданням для Микити до 11 липня є виконання олімпійського нормативу — 65 м. Так далеко Нестеренко не метав диск з 2008 року.