Тріумф каталонської армади

Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 16 березня.
«Барселона» (Іспанія) — «Арсенал» (Англія, Лондон). 3:1. Голи: Неймар, 18, Ельнені, 51, Суарес, 65, Мессі, 88. Перший матч — 2:0.
«Барселона»: тер Штеген, Алвес, Маскерано, Матьє, Альба, Ракитич (Туран, 77), Бускетс, Іньєста (Роберто, 72), Мессі, Суарес, Неймар. Тренер — Луїс Енріке.
«Арсенал»: Оспіна, Бельєрін, Косельний, Габріел, Монреаль, Фламіні (Коклен, 45), Ельнені, Івобі (Жиру, 73), Езіл, Санчес, Велбек (Волкотт, 73). Тренер — Арсен Венгер.
Рефері — Сергій Карасьов (РФ).
Барселона. «Камп Ноу». 76 092 глядачі. 11 градусів.
Щоб виграти у «Барселони» на «Камп Ноу», потрібно створити справжнє диво. «Арсеналу» таке здійснити не вдалося: «каноніри» показали в Каталонії досить сирий футбол і були цілком заслужено биті маститою каталонською армадою.
Ще після прибуття до Барселони англійці перебували в патовому становищі: два пропущені на своїй арені м’ячі висіли на їхніх плечах тягарем. А вже на 18-й хвилині Неймар зробив його непідйомним, відкривши рахунок матчу й збільшивши загальну перевагу «синьо-гранатових» до трьох м’ячів.
Лондонці після такого довго збиралися з думками й лише в дебюті другого тайму забили гол. Але розвити успіх гостям не вдалося. До кінця зустрічі вони створили ще три моменти для взяття воріт, але жодним не скористалися. А от «Барса» зі своїми можливостями була ощадливіша й змусила ще двічі капітулювати лондонців. Гол-шедевр ножицями забив Суарес, а під завісу зустрічі Мессі поставив масну крапку в протистоянні.

Неймовірні дива в Мюнхені

«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Ювентус» (Італія, Турин). 4:2. Голи: Погба, 5, Куадрадо, 28, Левандовський, 73, Мюллер, 90+3, Алькантара, 108, Коман, 110. Перший матч — 2:2.
«Баварія»: Нойєр, Лам, Кімміг, Бенатія (Бернат, 46), Алаба, Алонсо (Коман, 60), Коста, Мюллер, Відаль, Рібері (Алькантара, 101), Левандовський. Тренер — Госеп Гвардіола.
«Ювентус»: Буффон, Лігтштайнер, Бардзальї, Бонуччі, Евра, Гедіра, Погба, Куадрадо, Сандро, Ернанес, Мората. Тренер — Массіміліано Аллегрі.
Рефері — Юнас Ерікссон (Швеція).
Мюнхен. «Альянц Арена». 70 000 глядачів. 2 градуси.
Щось неймовірне відбулося на «Альянц Арені». Після першого тайму здавалося, що буде суперсенсація. «Ювентус» вигравав — 2:0. І потім, коли вже начебто всі звикли з цією думкою, мюнхенці почали нарощувати темп, намагаючись відігратися. І вчинили таке, що назвати його інакше, як фантастикою, ніяк не можна. Вони пробили надпотужну оборону «Старої Синьйори» на чолі з видатним воротарем Буффоном.
Другий (рятівний) гол баварці забили в доданий час, а протягом двох 15-хвилинних овертаймів підопічні Гвардіоли спромоглися на ще парочку забитих м’ячів. Чаклунство якесь, та й годі!

***

Отже, відомі всі учасники чвертьфіналів: іспанські клуби «Реал», «Атлетико», «Барселона», німецькі — «Вольфсбург», «Баварія», португальська «Бенфіка», французький ПСЖ, англійський «Манчестер Сіті».
Жеребкування пар відбудеться сьогодні в Ньоні (Швейцарія).

Лише результати

Хокей. Чемпіонат країни. Другий етап. Півфінали. 16 березня.
Другий матч. «Дженералз» (Київ) — ХК «Кременчук». 1:0 (1:0; 0:0; 0:0). Рахунок у серії — 1:1.
Перший матч. «Донбас» (Донецьк) — «Витязь» (Харків). 5:2 (2:1; 1:1; 2:0).