Джиу-джитсу. Алькобендас (Іспанія). Чемпіонат світу серед молоді та юніорів. Двічі на змаганнях лунав гімн України, інформує офіційний сайт Спортивного комітету країни.
Українські спортсмени вибороли золоті нагороди у розділі «файтинг». Богдан Мочульський став чемпіоном серед юніорів у ваговій категорії до 62 кг. Раніше Богдан двічі ставав бронзовим призером дорослих чемпіонатів світу.
У змаганнях юніорок перемогу у категорії 48 кг святкувала Дар’я Гончаренко.
Художня гімнастика. Тьє (Франція). Гран-прі. Ганна Різатдінова у вправах з булавами (18,650) та зі стрічкою (18,417) виборола «срібло» і «бронзу» відповідно.
Дві бронзові нагороди здобула українська команда в групових вправах, показавши гарний результат. За вправу з п’ятьма стрічками (тут перемогли ізраїльтянки — 17,900, друге місце у Білорусі — 17,800) наші грації одержали 17,250, а за вправу із шістьома булавами й двома обручами (перемогла Білорусь — 17,900, друга Іспанія — 17,850) — дуже високі 17,800.
Дзюдо. Тбілісі (Грузія). Гран-прі. Українці здобули лише одну нагороду. Марина Черняк у ваговій категорії до 48 кг виборола бронзову медаль. У втішному турнірі Марина двічі здолала росіянок — Марію Персідську та Ірину Долгову.
Бокс. Майамі (США). Український спортовец напівсередньої вагової категорії (до 66,678 кг) 27-річний Іван Голуб (11-0, 9 КО) виграв черговий поєдинок на професіональному ринзі.
Українець завдав першої поразки еквадорцю Марлону Агуасу (9-1, 6 КО). У шостому раунді кут суперника Голуба відмовився від подальшої боротьби. Цей поєдинок потрапив у пряму трансляцію на американському телеканалі Showtіme.