Боротьба (жіноча). Русе (Болгарія). Чемпіонат Європи (U-23). Українки Олена Кремзер (до 55 кг) і Тетяна Кіт (до 58 кг) вибороли золоті медалі. Срібної нагороди удостоєно нашу Лілію Горішну (до 53 кг). Є у нас і бронзова відзнака, котру виборола Соломія Вольська (до 63 кг).
Спортивна гімнастика. Коттбус (Німеччина). Турнір серії Challenge Cup. «Золотий» заспів зробив українець Ігор Радівілов, котрий переміг у вправах на кільцях. Наступного дня двома золотими медалями відзначився лідер збірної України Олег Верняєв (опорний стрибок і вправи на поперечині). Олег також був другим на коні і третім у вільних вправах.

Художня гімнастика. Пезаро (Італія). Етап Кубка світу. До «бронзи» в абсолютній першості Ганна Різатдінова (на знімку) додала ще три нагороди в окремих вправах. Наша зірка виграла два «золота» — у вправах з м’ячем і зі стрічкою, а срібну медаль Ганна заробила у вправі з обручем.

Фото ukraіne-rg.com.ua.

Дзюдо. Самсун (Туреччина). Етап Гран-прі. Українці здобули дві бронзові нагороди. Світлана Ярьомка у ваговій категорії понад 78 кг успішно дісталася до півфіналу, де її зупинила кореянка Кім Дзіюн. У «бронзовій» сутичці Світлана виграла українське дербі в Ірини Кіндзерської. Наш Геворг Хачатрян у категорії до 66 кг у втішному фіналі переміг Азамата Муканова з Казахстану.
Футбол. Першість країни. Перша ліга. 20-й тур. 2 квітня. «Авангард» (Краматорськ) — «Динамо-2» (Київ). 1:0. «Суми» — «Іллічівець» (Маріуполь). 0:1. «Миколаїв» — «Геліос» (Харків). 0:2. «Нафтовик» (Охтирка) — «Полтава». 1:1. «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) — «Оболонь-Бровар» (Київ). 1:2. «Черкаський Дніпро» — «Гірник» (Кривий Ріг). 2:1. 3 квітня. «Тернопіль» — «Зірка» (Кіровоград). 1:2.
«Зірка» — 40 очок, «Черкаський Дніпро», «Гірник», «Оболонь-Бровар» — по 34, «Геліос» — 33, «Іллічівець» — 30, «Полтава», «Динамо-2» — 27, «Десна» — 25, «Миколаїв», «Гірник-Спорт», «Нафтовик» — по 24, «Авангард» — 23, «Суми» — 18, «Тернопіль» — 15, «Нива» — 7.