Важка атлетика. Фьорд (Норвегія). Чемпіонат Європи. Українська важкоатлетка Вероніка Івасюк посіла друге місце в ривку у ваговій категорії до 58 кг. Раніше срібну медаль виборола наша Юлія Паратова (до 53 кг).
Колумбійські обрії

Футзал. Одеса. Палац спорту. ЧС-2016. Кваліфікація, стикові поєдинки. Матч у відповідь.

12 квітня.

Україна — Словаччина. 5:1. Голи: Борсук, 8, Журба, 16,19, Шотурма, 27, 34 — Доша, 29. Перший матч — 6:0.

Україна: Іваняк (Литвиненко, 21; Ципун, 31), Дмитро Сорокін, Овсянников, Журба, Бондар, Микола Грицина, Михайло Грицина, Коваль, Борсук, Шотурма, Олександр Сорокін.

Отже, вітаємо нашу команду, котра здобула путівку на фінальний турнір світового чемпіонату! Змагання відбудуться у вересні в Колумбії.

«Сумчанка» стала другою на міжнародному турнірі

Хокей на траві. Барановичі (Білорусь). Третій міжнародний турнір серед жіночих команд.

Змагалися 9 команд, розподілених на дві підгрупи, інформує сайт Федерації хокею на траві України.

Українки в групі А перемогли литовський «Клевас» (8:1), зіграли внічию з ХК «Мінськ» (1:1), виграли у казахської «Уралочки» з Уральська (7:0) і місцевого «Текстильщика-БарГУ» (4:1).

У півфіналі «Сумчанка» впоралася з командою ЦСП «Крилатскоє» з Москви (3:2). І лише в фіналі наші дівчата поступилися «Мінську» — 1:3.

Найкращим воротарем турніру визнано Тетяну Степанченко («Сумчанка»), а найкращим бомбардиром стала Юлія Шевченко («Сумчанка»).

Призове місце Василини

Дзюдо. Ліньяно (Італія). Кубок Європи серед юніорів (U-21). Приємна новина — львів’янка Василина Кириченко (тренер — Андрій Надопта) виборола бронзову медаль. У поєдинку за третє місце Василина здолала спортсменку з Польщі.

За олімпійські ліцензії

Боротьба. 15—17 квітня у сербському місті Зреньянін відбудеться європейський кваліфікаційний турнір зі спортивної боротьби. За заповітні путівки на Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро боротимуться представники вільної, жіночої та греко-римської боротьби.

Тільки фіналісти у кожній з вагових категорій на цих змаганнях зможуть отримати перепустки до Ріо.

Вільна боротьба. Жінки: Наталя Пульковська (48 кг), Юлія Хавалжди (53 кг), Оксана Гергель (58 кг), Аліна Махиня (69 кг), Алла Черкасова (75 кг); чоловіки: Василь Шуптар (57 кг), Андрій Квятковський (65 кг), Олег Захаревич (74 кг), Ібрагім Алдатов (86 кг), Ален Засєєв (125 кг).

Греко-римська боротьба: Костянтин Балицький (59 кг), Армен Варданян (66 кг), Микола Дараган (75 кг).