Футбол. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Матч у відповідь. 3 травня.

«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Атлетико» (Іспанія, Мадрид). 2:1. Голи: Алонсо, 31, Грізманн, 54, Левандовський, 74. Нереалізовані пенальті: Мюллер, 34 (воротар), Торрес, 85 (воротар). Перший матч — 0:1.

«Баварія»: Нойєр, Лам, Боатенг, Мартінес, Алаба, Алонсо, Коста (Коман, 73), Мюллер, Відаль, Рібері, Левандовський. Тренер — Госеп Гвардіола.

«Атлетико»: Облак, Гуанфран, Годін, Гіменес, Луїс, Габі, Фернандес (Карраско, 46), Сауль Ньїгас, Коке (Савич, 90+6), Грізманн (Парті, 82), Торрес. Тренер — Дієго Сімеоне.

Рефері — Джюнейт Чакир (Туреччина).

Мюнхен. «Альянц Арена».

70 000 глядачів. 9 градусів.

Матч вийшов чудовим, гарячим і за сюжетом, і за драматичним протистоянням. «Атлетико», як і очікувалося, більшу частину зустрічі провів у глухій обороні, самовіддано відбиваючись від нескінченних атак суперника.
У другій половині першого тайму баварці підібрали ключі до грамотно вибудуваних оборонних редутів опонента. Спочатку Алонсо відкрив рахунок, успішно виконавши штрафний удар. А через кілька хвилин у ворота іспанського клубу було призначено пенальті, який Мюллер не реалізував.

Ця подія істотно вплинула на подальший перебіг поєдинку. Після перерви «Атлетико» помітно посмілішав. І, зрештою, відновив рівновагу. Пропущений гол на певний час вибив з колії підопічних Гвардіоли. Однак вони таки прийшли до тями й забили другий гол.

Футболісти німецького клубу кинулися забивати й третій гол. Однак усі їхні зусилля міг звести нанівець одним своїм дуже спірним рішенням рефері. Турок наприкінці матчу видумав пенальті у ворота Нойєра. Але той відбив удар Торреса.

«Атлетико» вистояв і вийшов до фіналу завдяки правилу забитого гола на полі суперника.