Регбі. Кубок європейських націй. Дивізіон 1В.
Передостанній матч у турнірі українська збірна проводила в Амстердамі.
Нідерланди — Україна. 27:30 (17:10). Ця звитяга нашим регбістам далася нелегко. Господарі впевнено почали зустріч і повели в рахунку — 10:0. Зрештою, вони виграли перший тайм.
Але підопічні Валерія Кочанова не знітилися, перехопили ініціативу і вийшли вперед — 27:22. Але весь драматизм протистояння припав на останні хвилини. Залишалося зіграти 55 секунд, а рахунок був 27:27. Наші хлопці кинулися у вирішальну атаку, нідерландці порушили правила. І за 10(!) секунд до закінчення влучний удар зі штрафного харків’янина Сергія Церковного приніс нашим перемогу.
До речі, це був 117-й офіційний матч збірної України і 61-й переможний. Шість останніх звитяг здобуто поспіль.
Завершальний матч чемпіонату український колектив проведе 15 травня в Одесі, де зустрінеться зі збірною Молдови. Навіть нічия дасть нашим хлопцям змогу посісти друге місце. А поки що очкові здобутки учасників такі: Бельгія — 41 (10 матчів), Україна — 29 (9), Молдова — 27 (9), Польща — 18 (10), Нідерланди — 16 (9), Швеція — 0 (9).