Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 19 березня.
«Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Олімпіакос» (Греція, Пірей). 3:0. Голи: ван Персі, 24 (п), 45, 50. Перший матч — 0:2.
«МЮ»: де Геа, Рафаел, Евра, Джонс, Фердінанд, Гіггз, Каррік, Валенсія (Янг, 78), Руні, Велбек (Флетчер, 82), ван Персі (Феллаїні, 90). Тренер — Девід Мойєс.
«Олімпіакос»: Роберто, Маніатіс, Голебас, Манолас, Маркано, Саліно, Н’Дінга, Перес, Фустер, Кемпбелл, Домінгес. Тренер — Мічел.
Манчестер. Стадіон «Олд Траффорд». 75 000 глядачів.
Господарі зробили майже неможливе: вирвали путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. На кону стояло багато чого, а головне — можливість зберегти репутацію гравцям, тренерові, клубу. І «МЮ» блискуче з цим упорався, нагадавши про своє авторитетне ім’я.
Перший тайм був рівним, але майстерність манкуніанців далася взнаки. Свої два моменти вони реалізували, зрівнявши рахунок за сумою зустрічей. Після перерви потужно пішли вперед і швидко зуміли забити вирішальний третій м’яч.
На табло було лише одне прізвище — людини, яка вивела команду у чвертьфінал після важкої поразки на виїзді. На рахунку Робіна ван Персі три м’ячі із трьох, а також чимало гострих моментів, створених для себе і партнерів.
«Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Зеніт» (Росія, Санкт-Петербург). 1:2. Голи: Галк, 16, Кель, 38, Рондон, 73. Перший матч — 4:2.
«Боруссія»: Вайденфеллер, Піщек, Гуммельс, Сократіс, Шмельцер, Шагін, Кель, Обамеянг, Мхітарян, Гросскройтц, Левандовський. Тренер — Юрген Клопп.
«Зеніт»: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Кришіто, Вітсель, Файзулін, Галк, Шатов, Данні, Кержаков. Тренер — Сергій Семак.
Дортмунд. Стадіон «Сігнал Ідуна Парк». 65 529 глядачів.
«Джмелі» хоч і поступилися мінімально на своєму полі, але за підсумком двох зустрічей пробилися до чвертьфіналу. Гру затьмарила негідна поведінка вболівальників гостей, котрі спалили на трибуні державний прапор Німеччини. Як то кажуть, без коментарів...