Футбол. Контрольні матчі національних збірних.
Північна Ірландія — Білорусь. 3:0 (Лафферті, 7, Вашингтон, 45, Грігг, 88).
Німеччина — Словаччина. 1:3 (Гомес, 13 (п) — Гамшик, 41, Дюриш, 44, Куцка, 52).

***

Румунія — Україна. 3:4. Голи: Торже, 23, Зозуля, 44, Зінченко, 48, Коноплянка, 55, Ярмоленко, 60, Алібек, 75, Станчу, 85.
Румунія: Тетерушану, Мецел, Кірікеш, Кешеру (Алібек, 58), Філіп (Рац, 46), Пінтілій, Синмертян (Максим, 58), Препеліце (Гобан, 60), Григоре (Станчу, 79), Торже (Попа, 72), Станку. Тренер — Ангел Йорданеску.
Україна: П’ятов, Федецький (Бутко, 46), Хачеріді (Кучер, 46), Ракицький, Шевчук (Караваєв, 72), Рибалка (Зінченко, 46), Степаненко, Сидорчук (Ротань, 65), Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля (Селезньов, 46). Тренер — Михайло Фоменко.
Рефері — Давіде Масса (Італія)
Турин (Італія). Стадіон «Гранд Олімпіко».
Коли закінчувався збір на Сардинії, наш тренерський штаб викликав у розташування колективу 19-річного півоборонця Олександра Зінченка, котрий поки що є гравцем клубу «Уфа».
Він, як відомо, вже зіграв офіційний поєдинок у складі національної команди. Олександр вийшов на заміну в кваліфікаційному матчі проти Іспанії 12 жовтня 2015 року. І після перерви в матчі з Румунією Фоменко випустив юного гравця на поле. Хлопець провів більш як дві хвилини і, продемонструвавши майстерність, забив гол!

***

Цей поєдинок спочатку складався не на нашу користь. У середині тайму Кешеру одержав передачу від Станку в нашому карному майданчику, після чого відкинув м’яч назад під удар Торже. А той потужним ударом пробив П’ятова.
Але на перерву наші хлопці пішли в нормальному настрої, бо встановили рівновагу. Шевчук здорово низом прострелив з лівого флангу, Тетерушану не зумів перехопити м’яч, і Зозуля блискавично замкнув передачу колеги.

***

Більша частина другого тайму пройшла за великої переваги нашої команди. Але, на жаль, кінцівку матчу українці провалили. Певною мірою на перебіг гри вплинула невпевнена гра Андрія П’ятова.