Андрій Шевченко — новий наставник збірної України!

Футбол. Учора в Києві відбулося засідання виконкому ФФУ. На ньому новим тренером збірної України одностайно обрано 39-річного Андрія Шевченка — у минулому нападника київського «Динамо», «Мілана» (Італія), «Челсі» (Англія) та української національної команди. Останнє місце роботи Андрія Миколайовича — збірна України, асистент тренера.
Шевченку в роботі допомагатимуть італійці Мауро Тассотті й  Андреа Малдера іспанець Рауль Ріанчо. А Мирон Маркевич — новий голова комітету національних збірних.

«Шахтар» зіграє зі швейцарцями

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» зіграє з швейцарським клубом «Янг Бойз» (Берн). Такий результат жеребкування, котре відбулося вчора в Ньоні (Швейцарія).
Матчі відбудуться 26/27 липня та 2/3 серпня. Перша зустріч «гірників» із бернцями буде в Україні.

Визначили лауреатів попереднього сезону!

Представники клубів Прем’єр-ліги назвали свої варіанти найкращих у традиційних номінаціях. А в цілому вималювалася ось така картина.
Найкращий тренер Ліги Парі-Матч сезону 2015/16. 1. Сергій Ребров («Динамо», Київ).
2. Мірча Луческу («Шахтар», Донецьк). 3. Мирон Маркевич («Дніпро»).
Найкращий гравець. 1. Андрій Ярмоленко («Динамо»).
2. Марлос («Шахтар»). 3. Алекс Тейшейра («Шахтар»).
Найкращий воротар. 1. Андрій П’ятов («Шахтар»). 2. Микита Шевченко («Зоря», Луганськ). 3. Олександр Шовковський («Динамо»).
Найкращий арбітр. 1. Анатолій Абдула (Харків). 2. Олександр Іванов (Макіївка). 3. Юрій Можаровський (Львів).
Найкращий молодий гравець (відкриття) сезону 2015/16. 1. Віктор Коваленко («Шахтар»). 2. Іван Петряк («Зоря»). 3. Валерій Лучкевич («Дніпро»).
Серед лауреатів також є переможці у двох номінаціях, де голосування не знадобилося, бо трійки названо з урахуванням статистичних показників.
Найкращий бомбардир.
1. Алекс Тейшейра («Шахтар») — 22 м’ячі. 2. Пилип Будківський («Зоря») — 14. 3. Андрій Ярмоленко («Динамо») — 13.
Найдисциплінованіший гравець (зіграв найбільше зустрічей і не заробив жодної жовтої картки). 1. Віталій Пономар («Олександрія») — зіграв 25 матчів, провів на полі 2096 хвилин. 2. Марлос («Шахтар») — 24 матчі, 1385 хвилин. 3. Олег Гусєв («Динамо») — 24 матчі, 1325 хвилин.

Названо дати і час

Дирекція Прем’єр-Ліги затвердила дати проведення і час початку матчів 2-го туру чемпіонату країни.
30 липня (субота). 17:00. «Волинь» (Луцьк) — «Олімпік» (Донецьк). 19:30. «Чорноморець» (Одеса) — «Шахтар» (Донецьк). 19:30. «Зірка» (Кропивницький) — «Зоря» (Луганськ).
31 липня (неділя). 17:00. «Дніпро» — «Сталь» (Кам’янське). 19:30. «Карпати» (Львів) — «Динамо» (Київ). 19:30. «Олександрія» — «Ворскла» (Полтава).

Повернули Коваля

Київське «Динамо» повернуло Максима Коваля в заявку на сезон 2016/2017. Спочатку 23-річний воротар був присутній у списку, а потім... зник.
Нагадаємо, що в динамівському реєстрі, як і раніше, відсутній півоборонець Олег Гусєв, котрий досі не підписав новий контракт з клубом. А от воротар Олександр Рибка готовий залишити київський клуб.