Легка атлетика. Сопот (Польща). Гран-прі. Участь у змаганнях взяли і представники олімпійської збірної України.

Українка Ольга Земляк свій заключний контрольний забіг на 400-метрівці перед Ріо виграла, показавши результат 51,68, на 12 сотих секунди випередивши найближчу переслідувачку.

У бігу на 400 метрів з бар’єрами наша Олена Колесниченко була третьою (56,24).

Кінний спорт. Ахен (Німеччина). Всесвітній кінний фестиваль CHІO Aachen став для українських вершників останнім «тренувальним» передолімпійським турніром.

У виїздці виступала Інна Логутенкова на двох своїх конях (Дон Грегоріус і Флераро). У Великому Призі 4* Інна та Дон Грегоріус посіли десяте місце з результатом 70.371 відсотка. У Кюрі пара була восьмою, заробивши 68.650 відсотка.

У конкурі Україну представляв лише Кассіо Ріветті. У швидкісному маршруті на приз Handwerk висотою до 145 см Кассіо та Бо Ліміт посіли друге місце.

З конем Коулманом у конкурі на вшанування Германа-Джозефа Пютце висотою до 150 см Ріветті фінішував дев’ятим.