Баскетбол. Євро-2017. Чоловіки. Відбірний турнір. Група Е. Словенія — Косово. 113:68 (33:19, 31:12, 20:18, 29:19).

Україна — Болгарія. 79:69 (17:10, 25:15, 21:22, 16:22). Найрезультативніші в переможців: Фесенко — 15 очок + 10 підбирань, Отверченко — 14, Кравцов — 13 + 6 підбирань, Липовий — 12 + 5 підбирань + 10 передач.

Підопічні Євгена Мурзіна за гарячої підтримки заповнених трибун столичного Палацу спорту здобули стартову перемогу. Протягом перших двох періодів українці мали помітну перевагу. Інколи вона сягала двох десятків очок. Але в наступних двох 10-хвилинках гостям, котрі почали діяти настирніше, вдалося скоротити відставання. Але не більше, українці здобули заслужену перемогу. До речі, на відміну від суперника, в їхньому складі не було жодного легіонера.

Наступні матчі українські баскетболісти проведуть на виїзді: в Косово (3 вересня), Словенії (7 вересня) і Болгарії (10 вересня). Потім зіграють на нейтральному полі у Вільнюсі (Литва) з командою Косово (14 вересня) і вдома з фаворитом групи, збірною Словенії (17 вересня).