Футбол. ЧС-2018. Відбірний раунд. Європа. 6 вересня.

Група А. Швеція — Нідерланди. 1:1. Болгарія — Люксембург. 4:3. Білорусь — Франція. 0:0.
Група В. Андорра — Латвія. 0:1. Швейцарія — Португалія. 2:0. Фарерські острови — Угорщина. 0:0.
Група G. Албанія — Македонія. 2:1.
Група Н. Кіпр — Бельгія. 0:3. Боснія — Естонія.5:0. Гібралтар — Греція. 1:4.

***

Збірна Білорусі, яку очолює знаменитий у минулому київський динамівець Олександр Хацкевич, на стадіоні в Борисові зіграла внічию з віце-чемпіоном Європи — командою Франції. Весь матч на полі провів півоборонець ФК «Динамо» (Київ) Микита Корзун.
У першому таймі білоруси оборонялися самовіддано, не дозволяючи іменитим гостям виходити на ударну позицію. Але і самі не могли похвалитися гострими атаками.
Після перерви французи помітно активізувалися. Двічі міг забити Олів’є Жиру. Але в одному випадку, вийшовши з воротарем сам на сам, пробив повз, у другому — влучив у поперечину.
Потім забити м’яч зі штрафного мав намір герой недавнього Євро-2016, форвард мадридського «Атлетико» Антуан Грізманн. Але тут і в матчі в цілому відмінно зіграв 33-річний білоруський воротар Андрій Горбунов, котрий виступає в клубі грецької Суперліги «Атромітос» із міста Перістері — передмістя Афін. Сенсація.

***

Отже, завершився перший тур змагань. Другий відбудеться в період з 6 по 10 жовтня.