Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий етап. Перший тур. 14 вересня.

Група Е. «Байєр» (Німеччина, Леверкузен) — ЦСКА (РФ, Москва). 2:2. «Тоттенгем» (Англія, Лондон) — «Монако» (Франція). 1:2.

Група F. «Реал» (Іспанія, Мадрид) — «Спортинг» (Португалія, Лісабон). 2:1. «Легія» (Польща, Варшава) — «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд). 0:6.

За дві хвилини до завершення основного часу в матчі у Мадриді лісабонський «Спортинг» вигравав 1:0 (Буно Сезар, 48). Здавалося, поєдинок завершиться сенсаційною поразкою королівського клубу (чинного чемпіона Європи), гра в якого цього разу явно не виходила. І він ніби й не збирався рятувати ситуацію.

Але в його блискучому складі є геній футболу, ім’я якого всім добре відоме, — Кріштіану Роналду. На 89-й хвилині португалець фантастичним ударом зі штрафного забив своєму колишньому клубу, котрий виховав його, — 1:1. А на 4-й компенсованій хвилині «вершкові» вирвали перемогу після прострілу з флангу і ефектного удару головою Альваро Морати.

Група G. «Порту» (Португалія) — «Копенгаген» (Данія). 1:1. «Брюгге» (Бельгія) — «Лестер» (Англія). 0:3.

Група H. «Ювентус» (Італія, Турин) — «Севілья» (Іспанія). 0:0. «Ліон» (Франція) — «Динамо» (Хорватія, Загреб). 3:0.

***

Перенесений (через зливу) матч у групі С «Манчестер Сіті» (Англія) — «Боруссія» (Німеччина, Менгенгладбаг). 4:0.