Шашки. Тбілісі (Грузія). Чемпіонат Європи. Українська шашкістка Олена Коротка виграла змагання з бліцу.

Легка атлетика. Ріва-дель-Гарда (Італія). Півмарафон Garda Trentіno Half Marathon. Українець Олександр Матвійчук посів друге місце.

Дистанцію 21,097 км він здолав за 1:05.23, на десяті секунди випередивши кенійця Юліуса Кіпнгетіка Роно. А переміг ще один спортсмен із Кенії — Джонатан Косгей Канда (1:05.17). Змагання серед жінок виграла італійка Сільвія Вайсштайнер (1:15.11).

Футбол. Першість України. Перша ліга. 19-й тур. «Полтава» — «Арсенал-Київ». 0:1. «Оболонь-Бровар» (Київ) — «Інгулець» (Петрове). 4:1. «Миколаїв» — «Скала» (Стрий). 2:0. «Нафтовик» (Охтирка) — «Десна» (Чернігів). 2:0. «Черкаський Дніпро» — «Авангард» (Краматорськ). 1:0. «Верес» (Рівне) — «Суми». 2:1. «Іллічівець» (Маріуполь) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). 3:1. «Геліос» (Харків) — «Колос» (Дружківка). 0:0. «Буковина» (Чернівці) — «Тернопіль» — не відбувся.

«Іллічівець» — 47 очок, «Верес» — 40, «Десна» — 39, «Геліос» — 34, «Нафтовик», «Колос» — по 30, «Черкаський Дніпро» — 29, «Оболонь-Бровар», «Арсенал-Київ», «Авангард» — по 26, «Полтава» — 23, «Миколаїв» — 21, «Буковина», «Інгулець» — по 19, «Суми» — 18, «Скала», «Гірник-Спорт» — по 16, «Тернопіль» — 10.