Спортивна гімнастика. Котбус (Німеччина). Етап Кубка світу. Маємо дві нагороди. Бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні Ігор Радівілов став найкращим у вправах на кільцях. Уродженець Маріуполя обійшов триразового чемпіона Азіатських ігор Юйю Камото з Японії і німця Ніка Клессінга.

Дружина Радівілова Ангеліна Кисла також не залишилася без нагороди. Українка стала третьою у вправах на брусах.

Фехтування. Орлеан (Франція). Етап Кубка світу. Шабля. Збірна України (Олена Вороніна, Олександра Мамонтова, Ольга Жовнір, Олена Прокуда) виборола срібні медалі. На шляху до фіналу українки перемогли збірні Тайваню — 45:30, Японії — 45:29, Франції — 45:35. І лише в фіналі поступилися Італії — 33:45.

Баскетбол. Євро-2017. Жінки. Кваліфікація. Одеса. Україна — Німеччина. 85:61 (19:18, 24:9, 18:14, 24:20).

Це була п’ята перемога у п’яти відбірних зустрічах підопічних Володимира Холопова. Збірна України залишається лідером у групі D, що гарантує їй участь у фінальному турнірі європейського чемпіонату.

Тепер збірній України залишилося завтра зіграти заключний матч кваліфікації проти команди Сербії на її майданчику. Цей поєдинок дасть відповідь на запитання: з якого місця наш колектив вийде на жеребкування фінального турніру Євробаскету (наступного року відбудеться у Чехії) — з першого чи другого?

***

Регулярний чемпіонат країни. Суперліга. Чоловіки. «Дніпро» — «Політехнік» (Харків). 97:71 (20:16, 23:18, 30:23, 24:14). «Запоріжжя» — «Кремінь» (Кременчук). 95:47 (21:10, 24:8, 19:21, 31:8). «Миколаїв» — БІПА (Одеса). 82:88 (14:18, 25:17, 10:19, 22:17, 11:17). «Волиньбаскет» (Луцьк) — «Черкаські Мавпи». 61:87 (21:22, 8:19, 13:20, 19:26).