Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 5-й тур. 22 листопада.

Група Е. «Монако» (Франція) — «Тоттенгем» (Англія, Лондон). 2:1. ЦСКА (РФ, Москва) — «Байєр» (Німеччина, Леверкузен). 1:1.

«Монако» — 11 очок, «Байєр» — 7, «Тоттенгем» — 4, ЦСКА — 3.

Група F. «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Легія» (Польща, Варшава). 8:4. «Спортінг» (Португалія, Лісабон) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 1:2.

«Боруссія» — 13, «Реал» — 11, «Спортінг» — 3, «Легія» — 1.

Група G. «Копенгаген» (Данія) — «Порту» (Португалія). 0:0. «Лестер» (Англія) — «Брюгге» (Бельгія). 2:1.

«Лестер» — 13, «Порту» — 8, «Копенгаген» — 6, «Брюгге» — 0.

Група H. «Севілья» (Іспанія) — «Ювентус» (Італія, Турин). 1:3. «Динамо» (Хорватія, Загреб) — «Ліон» (Франція). 0:1.

«Ювентус» — 11, «Севілья» — 10, «Ліон» — 7, «Динамо» — 0.

У матчі в Дортмунді, де місцева «Боруссія» приймала варшавську «Легію», встановлено рекорд Ліги чемпіонів. Команди забили найбільше м’ячів в одній зустрічі — 12!

До цього рекорд належав поєдинку «Монако» з іспанським клубом «Депортиво», який відбувся 5 листопада 2003 року і завершився з рахунком 8:3.

Відзначимо, що також матч на «Сигнал Ідуна Парк» у Дортмунді став рекордним і за кількістю голів, забитих у першому таймі, їх було аж сім.

***

Голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв на 16-й хвилині матчу проти «Байєра» отримав гол від Кевіна Фолланда. Отже, Акінфєєв пропустив м’ячі в 42 матчах Ліги чемпіонів поспіль, збільшивши свою антирекордну серію, котра триває з сезону-2006/2007.