Футбол. Ліга Європи. Груповий етап. 6-й тур. 8 грудня.

Група Н. «Коньяспор» (Туреччина) — «Гент» (Бельгія). 0:1.

«Брага» (Португалія) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 2:4. Голи: Кривцов, 22, 62, Тайсон, 39, 66, Стоїлькович, 43, Вукчевич, 89.

«Брага»: Марафона, Байано, Росич, Пінту, Гойяно, Вілсон Едуарду (Бенітес, 67), Тіба, Вукчевич, Стоїлькович (Алан, 70), Фонте (Гассан, 58), Орта. Тренер — Жозе Пезейру.

«Шахтар»: Шевченко, Бутко, Кривцов, Ордець, Матвієнко, Марлос (Бернард, 58), Танковський (Фред, 61), Малишев, Тайсон, Дентіньо, Борячук (Феррейра, 66). Тренер — Паулу Фонсека.

Рефері — Алі Палабийик (Туреччина).

Брага. «Брага Мунісіпал». 15 084 глядачі. 18 градусів.

Достроково посівши перше місце в групі, «гірники» могли дозволити собі дати відпочинок футболістам, на яких припадає найбільше навантаження в сезоні. Паулу Фонсека, либонь, вирішив поберегти «гвардію» до матчу українського Ель-Класіко.

Мається на увазі поєдинок 12 грудня в Києві на НСК «Олімпійський» проти «Динамо».

«Шахтар» тепер має велику фору перед одвічним суперником (10 очок). Однак попри турнірне становище наших «грандів», зустрічі між ними завжди відзначаються престижністю.

Та й боржок за «Динамо» є. Кияни цього сезону вже виграли у конкурента Суперкубок України в Одесі — 1:1 (пенальті — 4:3), а матч першого кола чемпіонату в Харкові завершився нічиєю — 1:1.

Але повернемося на стадіон в Бразі, побудований у скелі. Гості добре придивилися до суперника, а потім дали йому предметний урок гри високого ґатунку. На перерву команди пішли за рахунку 2:1. Саме в такій пропорції вони забивали й після перерви.

Звичайно, нас дуже тішить чергова переконлива звитяга «Шахтаря», а ще більше — його гра високого рівня протягом групового раунду. Сподіватимемося, що й надалі наш клуб, котрий справедливо вважають фаворитом змагань, не збавлятиме переможного темпу.

«Шахтар» на дзвінкій ноті завершив участь у груповому етапі.