Група А. «Фейєноорд» (Нідерланди) — «Фенербахче» (Туреччина). 0:1.

«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 0:2. Голи: Мхітарян, 48, Ібрагімович, 88.

«Зоря»: Левченко, Опанасенко, Сіваков, Форстер, Сухоцький, Караваєв, Харатін (Гречишкін, 57), Чайковський, Петряк, Любенович (Ліпартія, 72), Безбородько (Бонавентуре, 54). Тренер — Юрій Вернидуб.

«Манчестер Юнайтед»: Ромеро, Рого, Бейї, Блінд, Янг, Еррера, Погба, Мхітарян (Фосу-Менса, 85), Руні (Феллайні, 70), Мата (Лінгард, 65), Ібрагімович. Тренер — Жозе Моурінью.

Рефері — Томаш Богнар (Угорщина).

Одеса. «Чорноморець». 27 000 глядачів. 2 градуси.

Віддамо належне луганчанам: зіграли вони гідно з найбагатшим клубом світу. Безперечно, цей поєдинок для підопічних Юрія Вернидуба був дуже корисний. Адже вони набули цінного досвіду в протистоянні зі справжнім грандом футболу, котрий стане в пригоді у майбутньому.

У першому таймі наші діяли дуже старанно і пильно в обороні, інколи контратакували. Одне слово, намагалися не поступатися іменитому супернику.

Але одразу після перерви луганчани пропустили. Однак не знітилися, а, навпаки, помітно активізувалися і почали діяти значно агресивніше. Вдало на заміну вийшов швидкий і технічний 19-річний нігерійський нападник Еммануель Бонавентуре.

Господарі створили кілька по-справжньому гострих моментів. На жаль, їм забракло індивідуальної майстерності, досвіду і везіння.

Поступово знамениті гості вирівняли гру і на останніх хвилинах завдяки індивідуальним діям зіркового Златана Ібрагімовича збільшили рахунок.