Футбол. Марбелья (Іспанія). Муніципальний стадіон. Контрольні матчі.
21 січня. «Динамо» (Україна, Київ) — «Санкт-Паулі» (Німеччина, Гамбург). 3:1. Голи: Бесєдін, 56, Гармаш, 58, Морозюк, 72 — Дудзяк, 87.
«Динамо»: перший тайм — Рудько, Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш, Рибалка, Сидорчук, Ярмоленко, Громов, Шепелєв, Яремчук; другий тайм — Коваль, Морозюк, Хачеріді, Очигава, Михайличенко, Корзун, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков, Бесєдін. Тренер — Сергій Ребров.
Кияни у двох таймах продемонстрували різну гру. І це не дивно, бо вони виступали двома складами. Більше вдалося футболістам, котрі вийшли на поле після перерви.

***

22 січня. «Динамо» (Україна, Київ) — «Тяньцзінь Теда» (Китай). 3:0. Голи: Гармаш, 27, Ярмоленко, 54, Громов, 87.
«Динамо»: перший тайм — Коваль, Морозюк, Очигава, Хачеріді, Михайличенко, Корзун, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков, Бесєдін (Яремчук, 25); другий тайм — Бущан, Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш, Рибалка, Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко, Гладкий. Тренер — Сергій Ребров.
Динамівці мали велику перевагу. Але з другого боку, грати проти мобільного і настирного суперника особливо корисно.
Наступний контрольний матч «Динамо» зіграє завтра проти ФК «Ліферінг» (Австрія, Зальцбург).

***

Ла-Манга (Іспанія). Контрольний матч. 22 січня.
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Краковія» (Польща). 2:0. Голи: Зубков, 55, Дентіньо, 89.
«Шахтар»: перший тайм — Каніболоцький, Срна, Кривцов, Ракицький, Азеведо, Малишев, Степаненко, Патрік, Марлос, Тайсон, Феррейра; другий тайм — П’ятов, Кобін, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Танковський, Фред, Зубков (Борячук, 82), Дентіньо, Бернард, Бланко-Лещук. Тренер — Паулу Фонсека.
Це був єдиний спаринг для «гірників» на іспанському зборі, котрий завершився в неділю. Команда одразу повернулася до Києва. А завтра почнеться другий збір «Шахтаря». Цього разу в Португалії, в місті Лагуш (південний регіон Алгарве).
Донеччани візьмуть участь у турнірі Atlantіc Cup 2017. 31 січня. «Шахтар» — «Яблонець» (Чехія, Яблонець-над-Нісоу). 3 лютого. «Шахтар» — «Ольборг» (Данія). У цій групі гратиме ще й «Еребру» (Швеція), але регламент не передбачає зустрічі  з ним «гірників».
В іншій групі зібралися: «Юргорден» (Швеція, Стокгольм), «Рієка» (Хорватія), «Оргус» (Данія) і DVSC (Угорщина, Дебрецен). Турнір завершиться 7 лютого. Окрім того, заплановано ще два спаринги для донеччан.

***

Нагадаємо, що перший офіційний матч «Шахтаря» 2017 року відбудеться в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. 16 лютого лідер чемпіонату України зіграє на виїзді проти іспанського клубу «Сельта» (Віго). До речі, в останньому турі чемпіонату Іспанії суперник «гірників» програв на виїзді «Реалу Сосьєдад» — 0:1.