Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перші матчі. 22 лютого.

«Порту» (Португалія) — «Ювентус» (Італія, Турин). 0:2. Голи: П’яца, 72, Дані Алвес, 74.

«Порту»: Касільяс, Перейра, Феліпе, Маркано, Теллес, Данілу, Еррера, Невеш (Корона, 61), Брагімі (Жота, 73), Сілва (Лаюн, 30), Соарес. Тренер — Нуну Ешпіріту Санту.

«Ювентус»: Буффон, Лігтштайнер (Дані Алвес, 73), Барцальї, К’єлліні, Сандро, Гедіра, П’янич, Куадрадо (П’яца, 67), Дібала (Маркізіо, 86), Манджукич, Ігуаїн. Тренер — Массіміліано Аллегрі.

Вилучено Теллеса, 27 (два попередження).

Рефері — Фелікс Бриг (Німеччина).

Порту. «Драгау». 49 229 глядачів. 16 градусів.

Якихось три хвилини знадобилося Теллесу, щоб схопити два «гірчичники» в середині першого тайму й поставити «Порту» в скрутне становище. Також три хвилини вистачило «Ювентусу» в середині вже другого тайму, щоб забити два м’ячі (зробили це хлопці, котрі вийшли на заміну) і фактично вирішити результат цього протистояння.

Гості зломили «драконів», котрі самовіддано билися півтора тайму. Безглузде видалення поплутало всі плани португальців на гру. Природно, що вдесятьох господарі про повноцінну атаку вже майже не думали. Тепер «Порту» врятує хіба що диво, а «Юве» може придивлятися до можливого суперника у чвертьфіналі.

***

«Севілья» (Іспанія) — «Лестер» (Англія). 2:1. Голи: Сарабія, 25, Корреа, 62, Варді, 73. На 14-й хвилині Корреа не реалізував пенальті (воротар).

«Севілья»: Ріко, Рамі, Лангле (Каррісіу, 55), Ескудеро, Феррейра, Н’Зонзі, Сарабія, Вітоло, Насрі, Йоветич, Корреа (Іборра, 63). Тренер — Горге Сампаолі.

«Лестер»: Шмейгель, Сімпсон, Морган, Гут, Фукс, Дрінкуотер, Ндіді, Олбрайтон (Амарті, 88), Магрез, Муса (Грей, 58), Варді. Тренер — Клаудіо Раньєрі.

Рефері — Клеман Тюрпен (Франція).

Севілья. «Рамон Санчес-Пісгуан». 38 834 глядачі. 17 градусів.

Це була зустріч, котра могла закінчитися розгромом гостей, а завершилася лише мінімальною перемогою «Севільї». Британці зусиллями Шмейгеля змогли уникнути більшої кількості пропущених м’ячів, а в кінці зустрічі впіймали суперника, котрий розслабився, і забили надзвичайно важливий м’яч на чужому полі.

Протягом майже всього ігрового часу «Севілья» повністю диктувала умови. І раптом господарі після того, як забили другий гол (реабілітувався за нереалізований пенальті Корреа), скинули оберти, вирішивши, що справу зроблено. За що були жорстоко покарані.

Отже, інтрига в цьому протистоянні залишилася. Немає сумніву, що вдома «Лестер» чіплятиметься за Лігу чемпіонів, мов потопаючий за соломинку.