Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь.

7 березня. «Арсенал» (Англія, Лондон) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 1:5. Голи: Волкотт, 20, Левандовський, 55 (п), Роббен, 68, Коста, 78, Відаль, 80, 85. Перший матч — 1:5. Вилучено Косьєльні («Арсенал», 53).

Рефері — Тасос Сідіропулос (Греція).

Лондон. «Емірейтс». 59 911 глядачів.

***

«Наполі» (Італія) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 1:3. Голи: Мертенс, 24, 57 (у власні ворота), Рамос, 51, Мората, 90+2. Перший матч — 1:3.

Рефері — Джюнейт Чакир (Туреччина).

Неаполь. «Сан-Паоло». 56 695 глядачів. 12 градусів.

***

8 березня. «Барселона» (Іспанія) — ПСЖ (Франція). 6:1. Голи: Суарес, 3, Кюрзава, 40 (автогол), Мессі, 50 (п), Кавані, 62, Неймар, 88, 90 (п), Роберто, 90+7. Перший матч — 0:4.

«Барселона»: тер Штеген, Маскерано, Піке, Юмтіті, Рафінья (Роберто, 76), Ракитич (Гомес, 83), Бускетс, Іньєста (Туран, 65), Мессі, Суарес, Неймар. Тренер — Луїс Енріке.

ПСЖ: Трапп, Меньє (Кригов’як, 90+3), Маркіньос, Сілва, Кюрзава, Рабьо, Матюйді, Лукас (Ді Марія, 55), Верратті, Дракслер (Ор’є, 75), Кавані. Тренер — Унаї Емері.

Рефері — Деніз Айтекін (Німеччина).

Барселона. «Камп Ноу». 96 290 глядачів. 13 градусів.

Господарі провели зустріч на великому підйомі і створили справжнє диво, в яке після паризького фіаско (0:4) і вкрай невдалої гри важко було повірити. Але команда з добором висококласних гравців виявилася ще й фантастично бойовим колективом.

Хоча після того як «Барса» повела 3:0, гостям вдалося забити гол. І для того щоб виграти в підсумку, каталонцям треба було забивати ще три м’ячі. Надскладне завдання. Але іспанський суперклуб зробив це, мов на замовлення, тричі вразивши ворота парижан протягом останніх хвилин.

Отже, барселонці в гостях і вдома пропустили п’ять м’ячів, але на своєму полі відповіли шістьма влучними ударами! І вони гратимуть у чвертьфіналі.

***

«Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Бенфіка» (Португалія, Лісабон). 4:0. Голи: Обамеянг, 4, 61, 85, Пулішич, 59. Перший матч — 0:1.

«Боруссія»: Бюркі, Дурм, Піщек, Папастатопулос (Гінтер, 88), Бартра, Шмельцер, Кастро, Вайгль, Дембеле (Кагава, 81), Пулішич, Обамеянг (Шюррле, 86). Тренер — Томас Тугель.

«Бенфіка»: Едерсон, Семеду, Луїзао, Лінделеф, Елізеу, Самаріс (Живкович, 74), Піцці, Сальвіо (Жонас, 64), Алмейда, Серві (Гіменес, 82), Мітроглу. Тренер — Руй Віторія.