Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 14 березня.

«Ювентус» (Італія, Турин) — «Порту» (Португалія). 1:0. Гол: Дібала, 42 (п). Перший матч — 2:0.

«Ювентус»: Буффон, Алвес, Бонуччі, Бенатія (Барцальї, 60), Сандро, Гедіра, Маркізіо, Куадрадо (Пьяца, 46), Дібала (Рінкон, 78), Манджукич, Ігуаїн. Тренер — Массіміліано Аллегрі.

«Порту»: Касільяс, Перейра, Феліпе, Маркано, Лаюн, Данілу, Андре, Торрес (Отавіо, 70), Брагімі (Жота, 67), Соарес, Сілва (Болі, 46). Тренер — Нуну Ешпіріту Санту.

Вилучено Перейру, 40 (гра рукою в карному майданчику).

Рефері — Овідіу Гацеган (Румунія).

Турин. «Ювентус». 41 161 глядач. 12 градусів.

Туринська зустріч за сценарієм нагадувала першу. Маючи фору в два м’ячі, «Ювентус» діяв відповідним чином, докладаючи рівно стільки зусиль, скільки було потрібно на стримування атак «драконів», котрі винахідливістю не відзначалися.

А от випади туринських футболістів були гостріші. Однак форварди господарів жаліли суперника. Тиск «старої синьйори» змушував гостей часто помилятися. Зрештою, їхній гравець Перейра, либонь, забув про своє основне амплуа оборонця і в ефектному стрибку... руками дістав м’яч, котрий летів у ближній кут воріт після удару Ігуаїна.

Рефері оцінив ситуацію відповідно до закону: призначив пенальті й вилучив з поля псевдо-воротаря. Дібала виконав «вирок» ідеально, знявши останні питання щодо результату протистояння. Далі йдуть туринці.

***

«Лестер Сіті» (Англія) — «Севілья» (Іспанія). 2:0. Голи: Морган, 27, Олбрайтон, 54. На 80-й хвилині Н’Зонзі не реалізував пенальті (воротар). Перший матч — 1:2.

«Лестер Сіті»: Шмейгель, Сімпсон, Морган, Гут, Фугс, Дрінкуотер, Ндіді, Марез (Амарті, 90), Олбрайтон, Оказакі (Слімані, 64), Варді. Тренер — Крейг Шекспір.

«Севілья»: Ріко, Меркадо (Феррейра, 46), Парега, Рамі, Сарабія (Йоветич, 46), Іборра, Н’Зонзі, Ескудеро, Вітоло, Насрі, Бен-Йєддер (Корреа, 68). Тренер — Горге Сампаолі.

Вилучено Насрі, 74 (два попередження).

Рефері — Даніеле Орсато (Італія).

Лестер. «Кінг Пауер». 31 520 глядачів. 10 градусів.

Після зміни тренера чемпіон Англії, тепер на чолі з Крейгом Шекспіром, своєю привабливою грою повернув собі повагу вболівальників. Здобуто дві перемоги в чемпіонаті, і от тепер ми стали свідками яскравої звитяги «лисиць» у Лізі чемпіонів. Та ще в якому стилі — в матчі-спектаклі, сповненому гарячої інтриги.

Перший тайм «Лестер» провів майже зразково, змусивши «Севілью» діяти в незвичному для себе стилі. Тому в перерві Сампаолі провів дві заміни, змінив тактичну схему. Але все марно. Господарі були безжалісними та ефективними. Згодом вони провели разючу атаку, котру завершив, скориставшись відскоком, Олбрайтон.

Протягом завершальних півгодини поєдинку розігралася справжня драма. Спочатку рефері видалив Насрі, котрій «клюнув» на провокацію Варді. Потім «Севілья» заробила пенальті. Виконувати покарання взявся Н’Зонзі. Але Шмейгель парирував удар француза. Так він, до речі, вчинив і в Севільї в першому поєдинку. Він став справжнім героєм цього протистояння, котре завершилося перемогою «Лестера», і вивів команду до 1/4 фіналу.