Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 15 березня.

«Монако» (Франція) — «Манчестер Сіті» (Англія). 3:1. Голи: Мбаппе, 8, Фабіньо, 29, Сане, 71, Бакайоко, 77. Перший матч — 3:5.

«Монако»: Субашич, Сідібе, Раджі (Туре, 70), Жемерсон, Менді, Фабіньо, Бакайоко, Лемар, Сілва, Жермен (Дірар, 90+1), Мбаппе (Моутінью, 81). Тренер — Леонарду Жардім.

«Манчестер Сіті»: Кабальєро, Санья, Стоунз, Кліші (Ігеаначо, 84), Коларов, Сане, Фернандіньо, Сільва, де Брейне, Агуеро, Стерлінг. Тренер — Госеп Гвардіола.

Рефері — Джанлука Роккі (Італія).

Фонв’єй. Луї ІІ. 15 700 глядачів. 10 градусів.

«Монако», програвши на виїзді, вдома досяг потрібного результату й залишив «Манчестер Сіті» за бортом турніру. На користь господарів зіграла більша кількість забитих на чужому полі м’ячів.

У повторному поєдинку команди провели два зовсім різні тайми. Перший цілком і повністю тривав під диктовку «Монако», який за півгодини двічі вразив ворота Кабальєро. Нова зірка французького й світового футболу Мбаппе вже в дебюті відкрив рахунок, а в середині першої половини матчу бразильський оборонець Фабіньо збільшив перевагу.

Друга половина зустрічі відбувалася за зовсім іншим сценарієм. Одержавши прочуханки від Гвардіоли, «городяни» після перерви заграли активніше, притиснули суперника до його воріт, і в результаті Сане відквитав один м’яч. Рахунок 2:1 цілком влаштовував британців і виводив їх до чвертьфіналу. А через велику територіальну перевагу гостей здавалося, що квитком до наступної стадії вони вже не поступляться.

Однак монегаскам вистачило одного штрафного, щоб знову все перевернути й вирвати з рук суперника заповітну путівку. Бакайоко випередив усіх під час виконання господарями штрафного й ударом головою встановив остаточний рахунок зустрічі.

***

«Атлетіко» (Іспанія, Мадрид) — «Байєр» (Німеччина, Леверкузен). 0:0. Перший матч — 4:2.

«Атлетіко»: Облак, Врсалько, Гіменес, Годін, Лукас, Парті, Коке, Ньїгес, Карраско (Савич, 71), Корреа (Гайтан, 64), Грізманн. Тренер — Дієго Сімеоне.

«Байєр»: Лено, Гільберт, Едвай, Драгович, Венделл, Белльарабі, Баумгартлінгер, Кампл, Брандт (Бейлі, 78), Фолланд (Арангіс, 88), Ернандес (Мегмеді, 81). Тренер — Тайфун Коркут.

Рефері — Сергій Карасьов (РФ).

Мадрид. «Вісенте Кальдерон». 49 133 глядачі. 17 градусів.

Навряд чи хтось очікував гольової зливи після першої зустрічі, в якій «Атлетіко» на виїзді переміг 4:2. Мадридці підтвердили, що, маючи солідний матеріальний запас, уміють грати прагматично, не напружуючись надміру. А «Байєр» тепер не в такому стані, щоб у Мадриді нав’язувати свою волю й гру суперникові з поставленим стилем, якістю футболу й класом.

Так і сталося. Іспанські футболісти спокійно контролювали перебіг матчу від першої до останньої хвилини. А в цілому нерва матчу не вистачало, оскільки занадто різними виявилися можливості суперників і надто вже переконливо «Атлетіко» виграв у першій зустрічі.