Футбол. Юнацькі команди України успішно стартували в еліт-раундах до Євро-2017. Причому в обох випадках українські збірні догравали в меншості.

Так, команда U-19 (тренер — Володимир Єзерський) на змаганнях у Нідерландах виграла у грецьких однолітків.

Україна — Греція. 2:0. Голи: Миколєнко, 45+3, Русин, 49. Видалено Якимця, 51 (друга жовта картка).

У першому таймі Шапаренко не зміг реалізувати пенальті, але на перерву наша команда пішла, ведучи в рахунку. В компенсований час відзначився Миколєнко.

Другий тайм почався з приємної події — забив Русин. Але переможний підсумок для нас опинився під загрозою після вилучення Якимця. Але, слава Богу, і в меншості українці вистояли.

Наступний матч збірна України проведе сьогодні проти футболістів Нідерландів, а 28 березня зіграє завершальний поєдинок з фінами.

***

Юнацька збірна U-17 (тренер Сергій Попов) змагається в Австрії.

Україна — Швеція. 2:1. Голи: Мащенко, 34, Приходько, 80+1 — Дмитрук, 78, у власні ворота. Видалено Холода, 80+4 (два попередження).

Сьогодні українці зіграють проти Франції. У завершальному матчі (28 березня) нашим хлопцям протистоятиме команда Австрії.