Футбол. Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перші матчі. 12 квітня.

«Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Монако» (Франція). 2:3. Голи: Мбаппе, 19, 79, Бендер, 35 (автогол), Дембеле, 57, Кагава, 84. На 16-й хвилині Фабіньо не реалізував пенальті (повз ворота).

«Боруссія»: Бюркі, Гінтер, Папастатопулос, Бендер (Шегін, 46), Піщек, Кагава, Вайгль, Шмельцер (Пулішич, 46), Дембеле, Геррейру, Обамеянг. Тренер — Томас Тугель.

«Монако»: Субашич, Туре, Глік, Жемерсон, Раджі, Фабіньо, Моутінью, Сілва (Дірар, 66), Лемар, Фалькао (Жермен, 85), Мбаппе. Тренер — Леонарду Жардім.

Рефері — Даніель Орсато (Італія).

Дортмунд. «Сігнал Ідуна Парк». 65 849 глядачів. 11 градусів.

У Дортмунді, слава Богу, обійшлося без вибухів. Та, хоч би що там казали, а ситуація, яка склалася у вівторок, безперечно, вплинула на психологічний стан футболістів обох команд. Вони, либонь, провели безсонну ніч. Але вийшли на поле і продемонстрували класний футбол.

Перший тайм був за гостями, другий — за господарями. Варто зазначити, що всі м’ячі, пропущені «Боруссією», стали наслідком помилок її гравців. Усе закінчилося з комфортним результатом для «Монако». Звичайно, «Боруссія» в повторному матчі на стадіоні Луї ІІ битиметься з усіх сил. Але її шанси, будемо відверті, ну дуже невеликі.

У «Баварії» складне завдання

«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 1:2. Голи: Відаль, 25, Роналду, 47, 77. На 45+1 хвилині Відаль не забив пенальті (вище воріт).

«Баварія»: Нойєр, Лам, Мартінес, Боатанг, Алаба, Роббен, Алонсо (Бернат, 64), Відаль, Рібері (Коста, 66), Алькантара, Мюллер (Коман, 81). Тренер — Карло Анчелотті.

«Реал»: Навас, Карвагаль, Начо, Рамос, Марсело, Модрич (Ковачич, 90+4 ), Казиміро, Кроос, Бейл (Асенсіо, 59), Бензема (Родрігес, 83), Роналду. Тренер — Зінедін Зідан.

Вилучено Мартінеса, 61 (два попередження).

Рефері — Нікола Ріццолі (Італія).

Мюнхен. «Альянц Арена». 70 000 глядачів. 13 градусів.

У середині другого тайму, коли «Реал» почувався помітно впевненіше, підвів «Баварію» Мартінес. Із інтервалом у три хвилини він двічі «зрубав» Роналду й відправився відпочивати. Маючи більшість, гості остаточно захопили ініціативу, створили серію моментів і один із них реалізували. Чудовою передачею від Асенсіо ефектно скористався Роналду, оформивши дубль. Це поставило «Баварію» у вкрай незручне становище. У Мадриді тепер їй треба забивати мінімум двічі...

Очікується інтрига

«Атлетико» (Іспанія, Мадрид) — «Лестер Сіті» (Англія). 1:0. Гол: Грізманн, 28 (п).

«Атлетико»: Облак, Гуанфран, Савич, Годін, Луїс, Габі, Коке, Ньїгес, Карраско (Корреа, 65), Торрес (Томас, 75), Грізманн. Тренер — Дієго Сімеоне.

«Лестер Сіті»: Шмейгель, Сімпсон, Беналуан, Гут, Фугс, Дрінкуотер, Ндіді, Магрез, Олбрайтон, Оказакі (Кінг, 46), Варді (Слімані, 77). Тренер — Крейг Шекспір.

Рефері — Юнас Ерікссон (Швеція).

Мадрид. «Вісенте Кальдерон». 51 423 глядачі. 23 градуси.

З мінімальним рахунком виграв «Атлетико» і залишив англійцям непогані шанси на продовження боротьби. Не факт, що «лиси» перевершать іспанців удома, але інтрига однозначно буде.

Єдиний м’яч у Мадриді забив Грізманн із пенальті, який сам заробив і виконав. Цей 11-метровий був украй суперечливим: француз летів із такою швидкістю, що навіть на вповільненому повторі важко визначити, збивав його Олбрайтон на лінії карного майданчика чи все-таки до нього.