Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. Другий етап. 26-й тур. 21—23 квітня.

«Динамо» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк). 0:1. Гол: Феррейра, 12.

«Динамо»: Коваль, Пантич, Віда, Кадар (Очигава, 83), Морозюк, Антунеш, Сидорчук (Рибалка, 65), Шепелєв, Гармаш (Циганков, 65), Ярмоленко, Бєсєдін. Тренер — Сергій Ребров.

«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Коваленко (Малишев, 80), Степаненко, Марлос, Тайсон (Дентіньо, 90), Бернард, Феррейра (Кривцов, 90+3). Тренер — Паулу Фонсека.

Рефері — Костянтин Труханов (Харків).

Київ. НСК «Олімпійський». 51 732 глядачі. 6 градусів.

***

«Олександрія» — «Олімпік». 1:0. Олександрія. КСК «Ніка». 2 100 глядачів. Рефері — Грисьо (Львів). Гол: Полярус, 48.

«Зоря» — «Чорноморець». 1:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 1 200 глядачів. Рефері — Абдула (Харків). Голи: Рафаель, 51 (п) — Коркішко, 15, 57 (п).

Друга шістка.

«Дніпро» — «Ворскла». 2:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». 2 231 глядач. Рефері — Кривоносов (Київ). Голи: Кочергін, 15, Довбик, 54.

«Сталь» — «Зірка». 1:0. Дніпро. «Метеор». 445 глядачів. Рефері — Пасхал (Херсон). Гол: Леандро, 82. Вилучено Есеолу («Зірка», 70, друге попередження).

«Карпати» — «Волинь». 1:0. Львів. «Арена Львів». 3 246 глядачів. Рефері — Жабченко (Хмельницький). Гол: Гуцуляк, 17.

***

Поєдинку в столиці чекали особливо, тому на трибунах і зібралася рекордна кількість глядачів. Українське Ель-Класико — завжди хвилююча подія.

У першому таймі «гірники» і гол швидкий забили, котрий у підсумку став переможним, і в тактичному плані переграли господарів. Натомість у динамівців гра явно не виходила. Їхнім діям бракувало швидкості, злагодженості, рішучості, а головне — це була якась безідейна гра. Що, зрозуміло, полегшувало завдання донеччанам.

Гості намагалися (і досить успішно) не підпускати киян близько до своїх воріт. А ті чомусь зовсім не турбували П’ятова ударами з різних дистанцій. Лише на 45-й хвилині Ярмоленко завдав першого динамівського пострілу з-за меж карного майданчика, але пробив невлучно.

Після перерви на полі мало що змінилося. Хіба що «Шахтар» почав більше дбати про оборону. Однак не забував і про гострі контратаки. Але поступово футболісти «Динамо» таки перебрали ініціативу, почали діяти швидше. Проте це не допомогло їм врятувати матч.