Веслування на байдарках і каное. Сегед (Угорщина). Етап Кубка світу. Український екіпаж байдарочниць Марія Кічасова / Анастасія Горлова виграв дистанцію 200 метрів.

Нагадаємо, що першого дня змагань «золото» виборов наш Сергій Ємельянов, який прийшов першим на 200-метрівці серед параканоїстів.

Отже, українські байдарочники та каноїсти вибороли дві золоті, дві срібні та три бронзові відзнаки. Чудовий здобуток!

Велоспорт. У Києві та столичній області відбулися традиційні престижні міжнародні змагання Race Horіzon Park 2017, котрі тривали протягом трьох днів. Призи виборювали 22 команди — 13 зарубіжних і 9 вітчизняних.

Приємно, що перший старт у селищі Чабани виграв українець Михайло Кононенко (з київської команди Kolss Cyclіng Team-1). Він подолав дистанцію 160 км за 3 години 53 хвилини 34 секунди.

***

Українка Яна Беломоіна виграла другий етап Кубка світу в дисципліні маунтинбайк крос-кантрі, який приймав німецький Альбштадт. «Срібло» дісталося Майї Влощовській (Польща), «бронза» — Йоланді Нефф (Швейцарія).

Кіокушин карате. Ліон (Франція). 31-й чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок. Українці виграли вісім нагород — три золоті та п’ять бронзових. Чемпіонами стали Ілона Аратовська (до 50 кг), Сергій Жидко (80 кг) та Микита Капустін (75 кг).

Фехтування. Багота (Колумбія). Лідер національної збірної України 36-річний Богдан Нікішин виборов чемпіонський титул на останньому Гран-прі сезону. У фінальному бою українець переміг італійського шпажиста — 23-річного Марко Фікера.