Легка атлетика. Українські спортсмени протягом останніх днів порадували перемогами та призовими місцями на кількох престижних змаганнях.
Куортане (Фінляндія). Міжнародний турнір. Анна Плотіцина виграла фінал забігу на 100 метрів із бар’єрами з найкращим особистим результатом сезону — 13,06. Катерина Табашник перемогла у секторі зі стрибків у висоту (1.87).
Уельва (Іспанія). Meetіng ІberoAmerіckano de Atletіsmo. Українки відсвяткували перемогу, завоювали два призові місця та додали до цього виконаний норматив для участі у чемпіонаті світу в Лондоні.
Ірина Геращанеко з результатом 1.90, показаним у третій спробі, виграла змагання зі стрибків у висоту.
Марія Шаталова фінішувала другою в бігу на 3000 метрів із перешкодами (9.36,56 ). Вона поповнила список українських легкоатлетів, які виконали норматив, котрий дає право виступити на чемпіонаті світу.
Галина Облещук була третьою в штовханні ядра. У другій спробі вона відправила ядро на 17.64.
Дессау (Німеччина). Переможну серію продовжила Ольга Земляк, яка виграла фінал забігу на 400 метрів (51,98). Також першою стала Наталія Прищепа на 800-метрівці (2.01,53).
Ерувіль (Франція). Міжнародні змагання. Сергій Смелик переміг на дистанції 200 метрів (20,90).
Шаморін (Словаччина). Турнір P-T-SMeetіng. Іван Лосєв на дистанції 3000 метрів спортивної ходьби показав другий результат (11.27,46). Також другою в секторі для стрибків у довжину стала Христина Гришутіна (6.58). Анастасія Бризгіна фінішувала третьою на 400-метрівці (53,17).
Рішон-ле-Ціон (Ізраїль). Міжнародні змагання. Наш Віктор Лонський із результатом 2.25 посів друге місце в суперечці стрибунів у висоту.