Бокс. Харків. Чемпіонат Європи. На ньому блискуче виступила збірна України (головний тренер — Дмитро Сосновський), котру визнано найкращою на турнірі. Завойовано шість медалей у десяти вагових категоріях. Три нагороди — золоті! Це найбільше серед учасників.
Юрій Шестак (60 кг) приніс Україні першу вищу нагороду. Він переміг росіянина Габіла Мамедова — 3:2.
Поєдинок носив безкомпромісний характер, боксери з першої і до останньої хвилини були націлені на дострокову перемогу. Українець викидав більше ударів, однак і росіянин, хоч і зрідка, бив влучно та потужно.
Олександр Хижняк (75 кг) завоював «золото» у фіналі вагової категорії до 75 кг, упевнено розібравшись із азербайджанцем Камраном Шагсуварлі — 5:0.
По завершенні турніру Хижняка відзначили індивідуальним призом — найкращому боксеру чемпіонату.
Віктор Вихрист — 90+1 кг. У цій найпрестижнішій категорії він здобув красиву і переконливу перемогу над сильним англійським боксером Фрезером Кларком — 5:0!
Микола Буценко (56 кг) завоював срібну медаль. «Бронзу» вибороли Дмитро Замотаєв (52 кг) та Євген Барабанов (69 кг).