На базі відпочинку «Лісова галявина» на Кремінщині відкрито Міжнародний вишкіл «Соборність». У ньому беруть участь 70 представників з України, Литви, Азербайджану та Узбекистану. Міжнародний вишкіл триватиме до одинадцяти днів. Протягом цього часу учасники дискутуватимуть на різні історичні теми, слухатимуть лекції, долучаться до історичних ігор та відвідають тренінги на задану тематику. Вишкіл насамперед спрямований на вшанування героїв нашого народу в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Крім цього, жоден день вишколу не обійдеться без спорту, ватри та нових знань з надання домедичної допомоги.
«Дуже приємно, що захід міжнародного масштабу відбувається саме на Луганщині, для нас це визначна подія, — зазначила заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Євгенія Ратіхіна. — Впевнена, кожен з учасників почерпне для себе нові знання, а гості з інших країн відкриють туристичну Луганщину».
Луганська область.
87

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Щодо посилення відповідальності за протиправний вплив на результати спортивних змагань 65
-
2Громадянське суспільство є і буде активним учасником у процесі підготовки до повоєнних виборів, – Олександр Корнієнко 56
-
3Щодо спорту ветеранів війни 55
-
4Відбулися слухання про виконання Плану України для Ukraine Facility 53
-
5За оцінками Світового банку для відновлення агросектору України необхідно $55 млрд 53