Футбол. Барзінгхаузен (Німеччина). August-Wenzel-Stadіon. Контрольний матч. 3 липня.
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Оденсе» (Данія). 3:2. Голи: Тайсон, 47 (пенальті), 54, Ісмаїлі, 73 — Андрес Якобсен, 10, Узочукву, 49,
«Шахтар»: П’ятов (Кудрик, 46), Срна (Бутко, 76), Хочолава (Ордець, 76), Ракицький (Кривцов, 76), Ісмаїлі (Азеведо, 76), Степаненко, Патрік (Танковський, 76), Марлос (Зубков, 82), Коваленко (Тайсон, 46), Бернард (Петряк, 69), Бланко Лещук (Дентіньо, 69). Тренер — Паулу Фонсека.
Чемпіон України на зборі провів уже три поєдинки і всі виграв. Цього разу «гірникам» протистояв клуб данської Суперліги з одноіменного міста Оденсе. До речі, в ньому народився і провів дитинство всесвітньовідомий казкар Ганс Крістіан Андерсен.
За підсумками сезону-2016/2017 «Оденсе» посів 8-ме місце з 14 учасників. Але опір «Шахтареві» чинив неабиякий. Суперник заблокував усі підходи до власних воріт. І за найменшої нагоди контратакував. Така тактика в першому таймі виявилася успішною. Адже в дебюті данцям вдалося відкрити рахунок.
І лише після перерви Тайсону, котрий вийшов на заміну, вдалося встановити рівновагу, реалізувавши пенальті. Але нічийний рахунок тривав лише дві хвилини. Донеччанам знову довелося наздоганяти. Тайсон ще раз забив — 2:2. А переможного удару завдав активний Ісмаїлі.