Швац (Австрія). «Динамо» (Україна, Київ) — «Університатя» (Румунія, Крайова). 2:0. Голи: Мбокані, 68, Ярмоленко, 76.

«Динамо»: Рудько (Бущан, 46), Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Шепелєв (Гармаш, 58), Сидорчук, Ярмоленко, Буяльський, Гонсалес (Циганков, 46), Бєсєдін (Мбокані, 46). Тренер — Олександр Хацкевич.

Кияни за суперника мали п’яту команду за підсумками попереднього чемпіонату Румунії. В першому таймі футболісти «Динамо» довго запрягали, а після перерви понеслися і реалізували перевагу.

Спершу Гармаш виконав навіс з кута карного майданчика, а Мбокані, котрий вийшов на заміну, з лінії воротарського майданчика головою ефектно переправив м’яч у сітку. Потім Ярмоленко з передачі Буяльського забив у порожні ворота після розіграшу штрафного.

Наступний спаринг динамівці проведуть завтра проти австрійського клубу «Ваккер» (Інсбрук). Початок о 19:00.