Велоспорт. Українська велогонщиця Яна Беломоіна виграла бронзову медаль у перегонах сьомого етапу Кубка світу в олімпійській дисципліні маунтинбайк крос-кантрі, який відбувся у Ленцергайді (Швейцарія). 24-річна спортсменка з Луцька на подіумі поступилася лише британці Анні Ласт і норвежці Гун Ріте Дале Флешо.
Це вже третя медаль Беломоіної на етапах Кубка світу. Вона вигравала другий і третій — в Альбштадті (Німеччина) та Вальнорді (Андорра). Нинішнього сезону вона також вигравала Gold Trophy у Страсбурзі (Німеччина), а також була першою в перегонах вищої категорії в австрійському місті Обертрауні.
За підсумками чотирьох етапів українка зберігає лідерство в загальному заліку Кубка світу. В активі Яни 800 очок, а у її найближчої переслідувачки — польки Майї Влощовської — 610 балів. Заключний етап Кубка світу відбудеться з 26 по 27 серпня в італійському Валь-ді-Соле.