На вечірньому пленарному засіданні Верховна Рада розпочала розгляд подань Генерального прокурора України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт п’яти народних депутатів — Є. Дейдея,
О. Довгого, А. Лозового, М. Полякова та Б. Розенблата.
Першим до парламенту прибув антикорупційний прокурор Назар Холодницький, котрий, прориваючись до сесійної зали через натовп журналістів, повідомив, що «під куполом» уже присутні співробітники НАБУ. Тобто у разі позитивного голосування за затримання та арешт депутатів їх можуть узяти під варту прямо в сесійній залі. «Ми прийшли за результатом, а не за процесом», — заявив Холодницький. Згодом до Верховної Ради прийшов і Генпрокурор Юрій Луценко (на знімку).
Відкривши вечірнє засідання, глава парламенту Андрій Парубій поінформував, що розгляд кожного подання триватиме до півтори години, тож парламент, вочевидь, працюватиме до десятої вечора. Першим розглянули подання ГПУ про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України від «Народного фронту» Євгена Дейдея, котрого підозрюють у незаконному збагаченні (ч. 3 ст. 368-2 ККУ), зокрема, в отриманні його дружиною позики в 2,5 мільйона гривень від одного бізнесмена. Відповідаючи на запитання депутатів, Генпрокурор Юрій Луценко нагадав, що основною вимогою Майдану було усунути державну мафію Януковича та відновити закон та справедливість в Україні. «Я прийшов, щоби частково зняти пострадянський рудимент — депутатську недоторканність з поки що шести народних депутатів, — сказав Луценко. — З України люди виїжджають за кордон не тільки тому, що низькі зарплати, а тому, що втрачають віру, що «закон для всіх, а справедливість для кожного». Генпрокурор відкинув звинувачення, начебто подання щодо Дейдея — це помста НАБУ за позицію Дейдея щодо Насірова. «І якщо Дейдей невинний — то нехай доведе це в суді», — сказав Луценко. На запитання, чи достатньо доказової бази у справі Дейдея, Генпрокурор повідомив, що є достатньо доказів незаконного збагачення для оголошення підозри і подальшого досудового слідства.
Коли верстався номер, розгляд подань Генпрокурора у парламенті ще тривав.