Водні види. Будапешт (Угорщина). Чемпіонат світу.
Синхронне плавання. Ганна Волошина та Єлизавета Яхно виграли «бронзу» в технічній програмі. Раніше Ганна Волошина виборола бронзову відзнаку в суперечці солісток за технічною програмою.
Стрибки у воду. Наш дует Ілля Кваша та Олег Колодій виграв бронзову медаль у синхронних стрибках на триметровому трампліні.
Веслування (байдарки і каное). Пловдив (Болгарія). Чемпіонат Європи. Марія Кічасова та Анастасія Горлова вибороли «золото» на байдарці-двійці (200 м). В активі українців ще три бронзові медалі.
Легка атлетика. Рабат (Ефіопія). Український стрибун у висоту Андрій Проценко вперше в кар’єрі став переможцем етапу Діамантової ліги. Він з третьої спроби показав результат 2,29.

***

Бидгощ (Польща). Молодіжний чемпіонат Європи (U-23). 21-річна нікопольчанка Олена Шамотіна виборола золоту медаль у метанні молота (67,46). 20-річний житомирянин Владислав Мазур став чемпіоном в стрибках у довжину (8,04). Стрибунка у висоту 19-річна киянка Юлія Левченко здобула «золото» (1,96). У нашої команди ще три «срібла» і чотири «бронзи».

***

Найробі (Кенія). Юніорський чемпіонат світу (U-18). 16-річний Михайло Кохан із Запоріжжя здобув золоту медаль у метанні молота (82,31). Чемпіонкою у стрибках у висоту стала 15-річна дніпрянка Ярослава Магучіх (1,92). У нашій скарбниці є ще й «срібло» і дві «бронзи».

Теніс. Лондон (Велика Британія). The Champіonshіps, Wіmbldon. Grand Slam. Фінали. Одиночний розряд. Роджер Федерер (Швейцарія) — Марін Чилич (Хорватія). 6:3, 6:1, 6:4. Гарбіне Мугуруса (Іспанія) — Вінус Вільямс (США). 7:5, 6:0.
Пари. Лукаш Кубот (Польща) / Марсело Мело (Бразилія) — Олівер Мараг (Австрія) / Мате Павич (Хорватія). 5:7 , 7:5, 7:6, 3:6, 13:11. Катерина Макарова / Олена Вєсніна (РФ) — Гаочін Чан (Тайвань) / Моніка Нікулеску (Румунія). 6:0, 6:0.
Мікст. Мартіна Хінгіс (Швейцарія) / Джеймі Маррей (Велика Британія) — Гізер Вотсон (Велика Британія) / Генрі Контінен (Фінляндія). 6:4, 6:4.