Фехтування. Лейпциг (Німеччина). Чемпіонат світу. Ольга Харлан виграла третє «золото» у своїй кар’єрі в індивідуальному турнірі з фехтування на шаблях. У фіналі українська спортсменка виявилася на голову сильнішою за Аззу Бесбес із Тунісу — 15:5.
У турнірі шпажисток наша Олена Кривицька виборола «бронзу».
Водні види. Будапешт (Угорщина). Чемпіонат світу. Синхронне плавання. У фіналі довільної програми в комбінації українські синхроністки Анна Волошина, Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Олександра Кашуба, Марина Алексєєва, Владислава Алексєєва і Яна Наречна здобули «срібло». Вони поступилися лише китаянкам.
Легка атлетика. Гроссето (Італія). Чемпіонат Європи (U-20). Золоті медалі для України здобули: броварчанка Аліна Шух (багатоборство), Гліб Піскунов з Нової Каховки (метання молота) і луганчанка Анастасія Бризгіна (400 м), естафетна команда 4х400 метрів у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак і Анастасії Бризгіної.