Футбол. Матч за Суперкубок УЄФА. 8 серпня.
«Реал Мадрид» (Іспанія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 2:1. Голи: Каземіро, 24, Іско, 52, Лукаку, 62.
«Реал»: Навес, Карвагаль, Варан, Рамос, Марсело, Модрич, Каземіро, Кроос, Бейл (Асенсіо, 74), Бензема (Роналду, 83), Іско (Васкес, 74). Тренер — Зінедін Зідан.
«Манчестер Юнайтед»: де Геа, Валенсія, Лінделеф, Смоллінг, Дарміан, Еррера, Матич (Феллайні, 56), Погба, Мхітарян, Лукаку, Лінгард (Решфорд, 46). Тренер — Жозе Моурінью.
Рефері — Джанлука Роккі (Італія).
Скоп’є (Македонія). Арена «Філіпп ІІ Македонський». 36 000 глядачів. 32 градуси.
Із перших хвилин зустрічі мадридці, в лавах яких був відсутній Роналду (під кінець зустрічі лідер королівського клубу таки вийшов на заміну), почали контролювати м’яч і створювати моменти. В середині тайму Каземіро вдалося забити перший гол. Щоправда, виникла підозра, що бразилець перебував у офсайді. Однак рефері порушення не побачив.

На початку другого тайму «Реал» подвоїв перевагу, відзначився Іско (на знімку). Після чого у манчестерців виник хороший момент, але Лукаку пробив вище воріт.
На 60-й хвилині Гарет Бейл увійшов у карний майданчик, пробив, але влучив у каркас воріт. А вже через півтори хвилини Лукаку скоротив відставання «Манчестер Юнайтед».
До фінального свистка команди обмінялися гострими моментами, але рахунок не змінився. Отже, «Реал» завоював свій четвертий Суперкубок УЄФА.