Футбол. Сан-Луїс (Аргентина). Чемпіонат світу серед спортсменів із наслідками ДЦП (7х7).

Збірна України (тренер Сергій Овчаренко) виборола титул чемпіона, перемігши у фіналі команду Ірану — 1:0! Переможний гол забив Дмитро Молодцов на 31-й хвилині зустрічі.
Наш колектив виграв три поєдинки в групі: переміг Північну Ірландію — 5:0, Австралію — 8:0, США — 2:0; у чвертьфіналі Нідерланди — 7:0; у півфіналі Росію — 6:4 (у серії пенальті, основний і додатковий час — 2:2). Українці протягом турніру забили 25 м’ячів і пропустили лише 2.

Це п’яте світове «золото» нашої команди. Раніше вона перемагала на турнірах 2001, 2003, 2009 та 2013 років. До речі, українці — чемпіони Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро і там у фіналі наші хлопці здолали Іран — 2:1.