Циклон, прийшовши з району Північного моря вночі 6 жовтня на Волинь, завдав чимало клопотів населенню області. Без струму залишилися 42 населені пункти, повалено чимало дерев, деякі з них заблокували рух автотранспорту на магістралях і вулицях населених пунктів.
Як розповів начальник Волинського гідрометеоцентру Ростислав Бондарчук, пориви вітру подекуди сягали 24 і навіть 30 метрів на секунду. Найбільше опадів випало в Маневицькому і Шацькому районах — по 14 сантиметрів. На більшості території області цей показник становить 8—10 міліметрів. Про наступ стихії було завчасно попереджено організації, підприємства та населення. Це частково допомогло уникнути великих збитків.
Загалом до ліквідації наслідків буревію в області залучено понад 40 рятувальників та 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
70
![Великих збитків вдалося уникнути](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59