Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Третій тур. 18 жовтня.
Група А. «Бенфіка» (Португалія, Лісабон) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 0:1. ЦСКА (РФ, Москва) — «Базель» (Швейцарія). 0:2.
«Манчестер Юнайтед» — 9 очок, «Базель» — 6, ЦСКА — 3, «Бенфіка» — 0.
Група В. «Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Селтік» (Шотландія, Глазго). 3:0. «Андерлегт» (Бельгія, Брюссель) — ПСЖ (Франція). 0:4.
ПСЖ — 9, «Баварія» — 6, «Селтік» — 3, «Андерлегт» — 0.
Група С. «Карабах» (Азербайджан, Агдам) — «Атлетіко» (Іспанія, Мадрид). 0:0. «Челсі» (Англія, Лондон) — «Рома» (Італія). 3:3.
«Челсі» — 7, «Рома» — 5, «Атлетіко» — 2, «Карабах» — 1.
Група D. «Ювентус» (Італія, Турин) — «Спортинг» (Португалія, Лісабон). 2:1. «Барселона» (Іспанія) — «Олімпіакос» (Греція, Пірей). 3:1.
«Барселона» — 9, «Ювентус» — 6, «Спортинг» — 3, «Олімпіакос» — 0.

***

Три клуби — «Манчестер Юнайтед», ПСЖ і «Барселона» — йдуть без втрат. Вони здобули треті перемоги і лідирують у своїх групах. До речі, каталонці і вдесятьох переконливо здолали пірейців (на 42-й хвилині вилучили Жерара Піке за друге попередження). Сотий гол у клубних турнірах УЄФА забив Ліонель Мессі. 30-річний форвард влучно пробив зі штрафного, який сам і заробив.
Несподівано завершився матч на Олімпійському стадіоні в Баку, в якому агдамський «Карабах» відібрав очки у мадридського «Атлетіко» і здобув історичну нічию. До речі, господарі на 75-й хвилині залишилися вдесятьох. І вистояли проти шаленого натиску іспанців.