До обласного тервідділення АМКУ звернулася Ковельська міськрада щодо погодження проекту рішення виконкому Ковельської міськради «Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води».
Проаналізувавши документ, антимонопольники виявили порушення міськвиконкомом та ПТМ «Ковельтепло» вимог законодавства про захист економічної конкуренції і рекомендувало їм привести розрахунок тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води у відповідність до вимог нормативно-правових актів. Як наслідок — тарифи на теплову енергію з урахуванням ПДВ знизилися для всіх категорій споживачів: для населення на 78,33 грн./Гкал, бюджетних організацій на 193,57 грн./Гкал. Загальний економічний ефект від вжитих заходів в опалювальний сезон 2017—2018 років становитиме 8,9 мільйона гривень.
90
![Тепло подешевшає](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59