Луцьк. У книгарні Волинської обласної друкарні представили проект «Луцьк у долонях» — переможця конкурсу громадських ініціатив міста. Він покликаний допомогти людям з глибоким порушенням зору отримувати більш широкий доступ до інформації про рідне місто. Туристичний путівник «Луцьк — прогулянки містом» став одним з етапів його реалізації.
Книжку рельєфно-крапковим шрифтом Брайля видала студія «Braille studio». Її автором є начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська. На реалізацію проекту з міського бюджету було виділено 50 тисяч гривень. Окрім тексту, набраного шрифтом Брайля, у виданні подано й три рельєфно-графічні зображення видатних архітектурно-історичних пам’яток Луцька: Замка Любарта, лютеранської кірхи та єврейської синагоги.
98
![Побачать… руками](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2017/10/251017/!luzzz.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59