Луцьк. Воротнівський ліс, улюблене місце відпочинку жителів обласного центру, відтепер стане ще цікавішим. Днями державне підприємство «Мисливське господарство «Звірівське» випустило сюди кілька диких кабанів. Оскільки ця територія є заповідною, тут дозволено тільки ведення господарства, без відстрілу та відлову звірів.
— Згодом розселимо і оленя плямистого. Уже підготовлені підгодівельні майданчики, солонці, годівниці з сіном. Заготовлено вдосталь кормів, — розповідає директор ДП «Мисливське господарство «Звірівське» Сергій Смічик. — У нашому господарстві ми вперше експериментуємо, випустивши диких звірів у природу, тобто без вольєрного утримання.
193
![Лісових мешканців побільшало](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2017/11/231117/!vorotniv_kabany.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59